Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Katılım Tarihi Değiştirilebilirmi

YuSuF02

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
herkese merhaba katılım tarihini nasıl değiştirebilirm yani olurmu​

Bu kadar abartmayın bence. Veritabanından user kategorisinde gerekli kullanıcıyı düzenleyin.

mcv_js Âlfonse biz bunu çözmüşdük az çok :) Uyarlıycaktık bi ara ne oldu o iş ? Bakacağım demiştin ama ses soluk çıkmadı senden daha :)

User title alanından değişiyordu o ya sanki
Bi ara gördüm mü evet gördüm . Msql bilinçsiz müdehale edilirse çöker . Deneme yanılması çökertmez ? ama dedim diyede yapmadığım hiç birşeyin sorumlulugunu almam.. ben bir tane çökerttim demo ama ben başka birşey yapıyordum.. tarih zamanı ayarı tek kullanıcıyla başlıyosunda forum içine gelince dengesizliği görüyorsun paso hata basıyor.. öyle gir tarihi değiltir bırak olmuyor :D domino gibi . Ha dersenki dominoya gerek yok siteyi installe anında açılmaz.
İşin espirisi slq den değişiyor dikkatli olman lazım ama hocam bu sahtekarlıga girer yani bence ne amaçla olursa olsun .. saat ay yanıla bilir ama yıl yanılması yapmaz veritabanları yanlışım varsa düzeldin aynı yılın 12. Ayı veya bu 6 ç ayı olabilir ama kesinlikle yılda hata yapmaz üye veya bir işlem yapıldıgında tarihi temel ilkedir. . Onu değiştirmeye çalışmak demek büyün tabanı yeniden revizyona sokmak gibidir..burda bu işin uzmanları vardır yüzeysel olarak matematik önemli mantık = mantık . Ne diyon charismax bas git

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.