Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Kategori yardımı

hydraelchavo

Banned
Yasaklı
SMS onaylı
Kullanıcı
Destek istenen forum
https://so2tr.com/
Herkeze merhaba, görselde göründüğü gibi Kategori ve konular ortalanmış bir biçimde değilde sağ tarafa yakın olarak duruyor, ben ise ortalanmış bir biçimde olmasını istiyorum bunu nasıl yaparım yardımcı olurmusunuz ? 1681030446254.png

temanın css dosyasında bu kodu bul
CSS:
.p-body-sideNavCol, .p-body-sidebarCol {
    width: 290px;
}
böyle yap
width: auto;

Kullandığınız temadan mı kaynaklı ya da siz m düzenlediniz bilmiyorum. Aşağıdaki kodu kullandığınız temanın extra.less şablonuna ekleyiniz.

Less:
@media (min-width: 901px) {
    .p-body-main--withSidebar {
        .p-body-content {
            width: auto !important;
            padding-right: 10px;
        }
    }
}

Kullandığınız temadan mı kaynaklı ya da siz m düzenlediniz bilmiyorum. Aşağıdaki kodu kullandığınız temanın extra.less şablonuna ekleyiniz.

Less:
@media (min-width: 901px) {
    .p-body-main--withSidebar {
        .p-body-content {
            width: auto !important;
            padding-right: 10px;
        }
    }
}
hocam bide konular aynı şekil 1681298681092.png konuların böyle tam olmasını istiyorum ortada olmasını istiyorum nasıl yaparım

hocam bide konular aynı şekil Ekli dosyayı görüntüle 22816konuların böyle tam olmasını istiyorum ortada olmasını istiyorum nasıl yaparım

a1vx.PNG

Sitenizdeki sorun boyut sorunu değil sidebarCol yani soldaki sidebar açık olması. bu default temada sadece belirli sayfalarda iken kullandığınız temada her sayfa için aktif edilmiş sanıyorumki tema yapımcısı sidebarCol kapatmak için bir ayar koymuştur admin panel > görünüm ve diller > tema özellikleri kısmını kontrol etmenizi öneririm.

hocam temayı hazır indirdim özel değil o yüzden ne yapacagımı bilmiyorum
Hocam tema bende olmadığı için kesin bişey diyemem ne diye ayar ekledi yada ekledimi. O yüzde üstteki yorumlar gibi css ile engelleyeceğiz.
extra.less şablonuna bu kodları ekleyin.
CSS:
[data-template="forum_list"],
[data-template="forum_view"],
[data-template="forum_view_type_article"],
[data-template="thread_view"],
[data-template="thread_view_type_article"]
{
    .p-body-sidebarCol {
        display: none;
    }
}

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.