Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Eklenti isteği Kategori ve Türler

Kullanıcı adını bilmediği yada bulamadığı bu eklentiyi istemektedir.

taya

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
merhaba,

Bir çok forumda gördüğüm; Film ve Ses Dosyaları Kategorisinde türlerine göre (Aksiyon,Komedi,Drama vs. gibi)
ve imdb puanına göre arama işlemi için eklenti yapılabilirmi.

İstediğiniz eklenti film ile ilgilimi ? örnek:

İstediğiniz eklenti film ile ilgilimi ? örnek:
Film ve Film Sesleri yani ikisinede aynı mantık işliyor.

huseynalieff merhaba

verdiğin linki inceledim. TV Thread Starter for XenForo 2.1+ 2.1.8 farklı konu işleyen forum siteleri için.
ben eklediğim dosyalara ilave olarak filmin kategorisini ve imdb puanını kayıt etmek istiyorum. site içi arama seçeneklerini alternatifleri sunması için.

Bu eklentide imdb ve kategori sıralaması yok ancak Kullanım tekniği - Xenforo 2 Özel konu alanı nedir, ne işe yarar ,nasıl kullanılır? bu konunu inceleyin. İstediğiniz gibi özel konu alanları oluşturarak film bilgilerini manuel olarak girebilirsiniz.
Kategori işlemleri için ise örnek film kategorisi açarak alt kategorilerde bilim-kurgu , korku vb. gibi kategoriler oluşturarak filmleri sıralayabilirsiniz daha sonra eğer film sitelerindeki gibi bir sağ menü eklemek istersenizde [Xenbros] Node list sidebar widget böyle bir eklenti kullanarak ve ya html,css bilginiz var ise bir widget oluşturarak kendi düzenlendiğiniz butonlara aksion , korku ismi verip hreflerini (bağlantılarını) ilgili kategorilere yönlendirebilirsiniz.

Karşıma birde böyle eklenti çıktı [SC] Prefix Filter bu eklenti konu ön eklerini üstte sıralayarak üzerine tıklandığında sanırsam sadece o konuları gösteriyor konu ön eklerinde belki film kategorilerini yaparsanız buda işinize yarayabilir bir gözatın derim.

Karşıma birde böyle eklenti çıktı [SC] Prefix Filter bu eklenti konu ön eklerini üstte sıralayarak üzerine tıklandığında sanırsam sadece o konuları gösteriyor konu ön eklerinde belki film kategorilerini yaparsanız buda işinize yarayabilir bir gözatın derim.

Hüseyn. huseynalieff merhaba

Destek bilgilerin için teşekkür ederim.

Aslında istediğim şu yabancı linkdeki gibi basit bir site içi arama kriterleri. Movies – HDEncode.com – Download Movies and TV Shows
Categories alanını seçtiğimde Filmler ve Ses Dosyaları seçenekleri çıksın istiyorum. Hemen yanındaki Genres alanındanda aksiyon,komedi,biyografi vs. birini seçtiğimde ilgili kayıtları dökecek görüntüleme istiyorum. Bazı sitelerde imdb puanına görede arama seçenekleri var. Tabi yeni konu açtığımda bu verileri girmek içinde eklenti gerekecek diye düşünüyorum.

Şimdi size şöyle anlatayım sizin attığınız site php tabanlı ve filmler için geniş arama sistemi yapılmış ancak xenforoda bu eklentisiz ve ya 0 dan mümkün değil bu yapılmayacak birşeyde değil tabiki ancak php bilginizin olması gerekki eklentiden ziyade kendi istediğiniz türleri arama kısmında fonksyonlayarak uygulayabilesiniz. Php bilgim yok derseniz aslında sizin için en kolay çözüm yolu üstte attıklarım olabilir kategori tarzında. Üstte attığım film eklentisinden farklı bir geniş açıda eklentiyede rastlamadım açıkcası geniş arama sistemli ve başka..

Şimdi size şöyle anlatayım sizin attığınız site php tabanlı ve filmler için geniş arama sistemi yapılmış ancak xenforoda bu eklentisiz ve ya 0 dan mümkün değil bu yapılmayacak birşeyde değil tabiki ancak php bilginizin olması gerekki eklentiden ziyade kendi istediğiniz türleri arama kısmında fonksyonlayarak uygulayabilesiniz. Php bilgim yok derseniz aslında sizin için en kolay çözüm yolu üstte attıklarım olabilir kategori tarzında. Üstte attığım film eklentisinden farklı bir geniş açıda eklentiyede rastlamadım açıkcası geniş arama sistemli ve başka..

bilgilendirme için teşekkürler. sağolasın

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.