Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü Kategori Oluşturma Sorunu

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

xMrElleranx

Aktif kullanıcı
Kullanıcı
Kategori oluştururken böyle bir sorun ile karşılaşıyorum. Yardım edebilecek varmıdır?

1574326753453.jpeg

Xenforo sürümünü yükselt eklentinin hatalı olma ihtimali bir başka yer kullanıyorsa yoktur.. eklentinin geri bildirimlerinde sorun yaşayan yoksa senin sisteminle alakalıdır bu.. bazı hosting sunucuları kurulum yaparken güvenlik sebebiyle kurulum dosyalarından bazılarını engelliyor sende veya bir başkası xenforo kurulumda uyarı verince devem edilsin mi diyip devam ediyor sonra bu tür sorunlar çıkıyor.. 2.1 kullanıyormuşsun 2.2 ye güncelle güncellemeden önce ftp ayarından ve dosya yazma derecelerinden yazıla bilir yap upgrade çek..

Size bir örnek vereyim geçenlerde ben bir hosting aldım kampanyalı adı lazım değil lanet bir firma.. kurulum yaptım kurulumu engelledi destek istedim güvenlik sebebiyle yapacak birşey yok dedi yani ilgilenmediler kısacası... bende hata verin dosyalarda bir kaç satırı sildim.. kurulum öyle yada böyle gerçekleşti ama farklı farklı eklenti yüklemelerinde ve bazı yapılandırmalarda senin gibi hatalar aldım.. hataları gidermek için üst versiyon xenforo sürümü yazdırdım üzerine ama bu sefer upgrade yaparken önceden manuel olarak dosyalarını düzenledim sonra bir problem sorun çıkmadı.. yani iş kurulumla alakalı olabilir..

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.