Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? Kategori İkon değişimi Nasıl yapılır?

bytoprak

Kullanıcı
SMS onaylı
Kullanıcı
Merhaba Arkadaşlar,

Xenforo forumumda anasayfada kategori başında bulunan ( aşağıdaki resimden de görebileceğiniz üzere ) ikonu nasıl değiştirebilirim? Biliyorsunuz bir aktif bir de pasif olarak ikonu mevcut. Bir de boyutları nedir?

91cc3ecc-c0e0-463a-acb8-6150b270efa8.jpg

Teşekkür ederim. Ama varsayılan ikonu değiştirmek istiyorum. Yani yeni kategori açıldığında değiştirdiğim ikonun gelmesi gerekiyor.

Varsayılan ikonlar aktif ve pasif ikon olarak var. Benim koyacağım ikonlarda sabit değil aktif ve pasif olacak nasıl yapabilirim?

Arasında nasıl bir fark var? Merak ettiğimden soruyorum :)
v6'da çalışmıyor dendiği için alternatif olarak söyledim hocam
ikon, png, jpg gibi grafik biçimlerini destekliyor ve aktif/pasif olarak ayrı ikon da yüklenebildiği için burada bulunsun, bir kullanıcının işine yarar

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.