Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? kategori iconlarını nasıl eklentisiz değiştirebilirim

murat7878

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
merhaba bugün bu standart iconların değişebileceğini duydum ama ben eklentisiz değiştirmek istiyorum Font Awesome bu siteden ikon seçerek kategorilerime eklemek istiyorum nasıl yapıcağımı anlatırsanız çok sevinirim şimdiden teşekürler

icoın.png

Nasıl yapılır ? kategori iconlarını nasıl eklentisiz değiştirebilirim

En basit yöntem ile;

CSS:
.node--page .node-icon i:before //-- Sayfalar için
{
    content: "\f641";
}

.node--link .node-icon i:before //-- Baglantı eklenmiş forumlar için
{
}

.node--forum .node-icon i:before //-- Normal forumlar için
{
}
İlgili birim başına şunu eklemeniz yeterli .node--idxx xx alanına ikonu değişecek olan forum ID numarası yazacaksınız.

Örnek yapı;

CSS:
.node--id100.node--page .node-icon i:before //-- Sayfalar için 100 NUMARALI ID FORUM İKONU
{
}

.node--id10.node--link .node-icon i:before //-- Baglantı eklenmiş forumlar için 10 NUMARALI ID FORUM İKONU
{
}

.node--id1.node--forum .node-icon i:before //-- Normal forumlar için 1 NUMARALI ID FORUM İKONU
{
}

ID Hakkında detaylı bilgi : Bilgilendirme - Xenforo id benzersiz kimlik numarası nedir ne işe yarar ?

İlgili birim başına şunu eklemeniz yeterli .node--idxx xx alanına ikonu değişecek olan forum ID numarası yazacaksınız.

Örnek yapı;

CSS:
.node--id100.node--page .node-icon i:before //-- Sayfalar için 100 NUMARALI ID FORUM İKONU
{
}

.node--id10.node--link .node-icon i:before //-- Baglantı eklenmiş forumlar için 10 NUMARALI ID FORUM İKONU
{
}

.node--id1.node--forum .node-icon i:before //-- Normal forumlar için 1 NUMARALI ID FORUM İKONU
{
}

ID Hakkında detaylı bilgi : Bilgilendirme - Xenforo id benzersiz kimlik numarası nedir ne işe yarar ?
hocam iconlaro nereye yazıcaz onu istiyorum yani

Örnek yapı;

CSS:
{
}

{
}

{
}

hocam sadece logoları nasıl eklerim onu söyleyin lütfen iconları

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.