Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

kategori iconları 2.2.2

alpagu23

xFanatik
Kullanıcı
Merhabalar aşağıdaki linktekini uyguluyorum ama olmuyor 2.2.2. için varmı

kategori iconları 2.2.2

Sorun eklenti kaynaklı bir sorun olduğu ve faklı eklentiler ile çakıştığı görüldü. Bir sonraki versiyonda çözülmüş hali ile yayınlanacaktır. Şu an için bu sorun direk müdehale edilerek giderilmiştir.
Screenshot_2020-12-27 Forumu düzenle Adsense Pin Hizmeti Olwa Net - Webmaster Forumu - Yönetic...png
Nerede çıkmadı biraz detay lütfen. Admin panelde var forumda mı yok ?
Hocam eklentiyi yükledim Forumlar kısmında kategori ikon koyma yeri çıkmadı. aşağıdaki kısımda çıkmıyor. diğer başka sürüm kuruyorum bu sefer aşagıdaki resimli alanda çıkıyor ama kategorilerde degişmiyor.
netr0n'nun önerdiği eklentide ise maalesef ikon koyma yeri çıkmadı
kategorikon.PNG

Öncelikle kurmanız gereken ve sürümünüz uygun eklenti budur : XenForo 2.2 - [XenGenTr] Forum ikon özelleştirmesi

Eğer admin panelde görünmüyor ise muhtemel başka eklenti ile karşı karşıya gelmesinde ötürüdür. Bu eklentiyi kurun ve yüklü eklentilerini listesini ekleyin bakalım. Hangi eklenti ile çakışıyor ola bilir.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.