Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü Kategori icon problemi

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

rogue21

Yeni kullanıcı
Kullanıcı
merhaba. anlatmış olduğunuz videoyu izledim. uyguladım. bazı yerlerde sorunsuz çalıştı bazı yerlerde problem oldu. problem olan yer burası

bu kısım kategorı içinde alt kısım oldugu ıcınmı problem yarattı bilmiyorum fakat çözümüde bilmiyorum. yardımcı olurmusunuz bu konuda bana ?
123.png

Ekli dosyalar

• 321.png
    321.png
    14.4 KB · Görüntüleme: 9

Çözüldü Kategori icon problemi

Anladim manuel olarak ayarlarken klasor adresi yerine sitrnizin urlsyle birlikte yazarak deneyebilirmisiniz
styles/ikon/...png yerine site.com/styles/ikon/...png seklinde
Evet Suan Buldum Sadece https://www.youtube.com/watch?v=dkjb7PISXTQ
burada anlatılan kısmı yanlış yere koymusum. kategorıilere ekleyince düzeldi. tesekkur ederim ilgin için
Iyi gunler
Birincisi sanirsam ikon eklentisi kullaniyorsaniz styles/ikon/ yerine styles/xengentr_ikon konumu olmasi gerekmekte
Ikinci olarak ikonu urlsi ile birlikte degil sadece ikon olarak yazdiginizdan emin olun
Yanlis: styles/xengentr_ikon/resim.png
Dogru: resim.png
Eger bunlari dogru sekilde yaptiginizdan eminseniz google gecmisinizi yada cerezlerinizi temizleyin ikonlar gorunecektir

Iyi gunler
Birincisi sanirsam ikon eklentisi kullaniyorsaniz styles/ikon/ yerine styles/xengentr_ikon konumu olmasi gerekmekte
Ikinci olarak ikonu urlsi ile birlikte degil sadece ikon olarak yazdiginizdan emin olun
Yanlis: styles/xengentr_ikon/resim.png
Dogru: resim.png
Eger bunlari dogru sekilde yaptiginizdan eminseniz google gecmisinizi yada cerezlerinizi temizleyin ikonlar gorunecektir
yok manuel olarak yapmıstım. suan boyle 1 eklenti oldugunu gorunce yukledım onunla yapabiliyorum. ama kategorilere ikon vermıyor gene. onu manuel bulmaya calısıyorum sımdı

Anladim manuel olarak ayarlarken klasor adresi yerine sitrnizin urlsyle birlikte yazarak deneyebilirmisiniz

Evet Suan Buldum Sadece https://www.youtube.com/watch?v=dkjb7PISXTQ
burada anlatılan kısmı yanlış yere koymusum. kategorıilere ekleyince düzeldi. tesekkur ederim ilgin için

Çözüm

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.