Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü Kategori düzenle : Başlık Değiştiremiyorum. Hata

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

KiraAmora61

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
Destek istenen forum
https://forum.kiraguard.com
Merhaba Başlık Değiştiremiyorum. burda hata alıyorum ne yapmalıyım.

XF\Db\Exception: MySQL statement prepare error [1054]: Unknown column 'node_background' in 'field list' in src/XF/Db/AbstractStatement.php at line 230
  1. XF\Db\AbstractStatement->getException() in src/XF/Db/Mysqli/Statement.php at line 198
  2. XF\Db\Mysqli\Statement->getException() in src/XF/Db/Mysqli/Statement.php at line 41
  3. XF\Db\Mysqli\Statement->prepare() in src/XF/Db/Mysqli/Statement.php at line 56
  4. XF\Db\Mysqli\Statement->execute() in src/XF/Db/AbstractAdapter.php at line 96
  5. XF\Db\AbstractAdapter->query() in src/XF/Db/AbstractAdapter.php at line 324
  6. XF\Db\AbstractAdapter->update() in src/XF/Mvc/Entity/Entity.php at line 1521
  7. XF\Mvc\Entity\Entity->_saveToSource() in src/XF/Mvc/Entity/Entity.php at line 1248
  8. XF\Mvc\Entity\Entity->save() in src/XF/Mvc/FormAction.php at line 71
  9. XF\Mvc\FormAction->XF\Mvc\{closure}() in src/XF/Mvc/FormAction.php at line 189
  10. XF\Mvc\FormAction->run() in src/XF/Admin/Controller/AbstractNode.php at line 110
  11. XF\Admin\Controller\AbstractNode->actionSave() in src/XF/Mvc/Dispatcher.php at line 352
  12. XF\Mvc\Dispatcher->dispatchClass() in src/XF/Mvc/Dispatcher.php at line 259
  13. XF\Mvc\Dispatcher->dispatchFromMatch() in src/XF/Mvc/Dispatcher.php at line 115
  14. XF\Mvc\Dispatcher->dispatchLoop() in src/XF/Mvc/Dispatcher.php at line 57
  15. XF\Mvc\Dispatcher->run() in src/XF/App.php at line 2353
  16. XF\App->run() in src/XF.php at line 524
  17. XF::runApp() in admin.php at line 13

Çözüldü Kategori düzenle : Başlık Değiştiremiyorum. Hata

Daha önce benzeri hata alan bir arkadaşa eTiKeT™ eTiKeT™ hocamızın verdiği yanıta bakabilrisiniz.

"Forum yada kateogorilere müdehale eden bir eklentiden kaynaklı gibi görünüyor. Eklentiyi bulup kaldırırsanız sorunda çözülür."
Daha önce benzeri hata alan bir arkadaşa eTiKeT™ eTiKeT™ hocamızın verdiği yanıta bakabilrisiniz.

"Forum yada kateogorilere müdehale eden bir eklentiden kaynaklı gibi görünüyor. Eklentiyi bulup kaldırırsanız sorunda çözülür."

Çözüm

Teşekkür ederim, kontrol ediyorum.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.