Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? Kategori de belli bir mesaj sayısı

Birisi

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
Merhaba sayın hocalarım ,
Kategori ve forum izinleri alanından bulamadım belirlediğim alanda belli bir mesaj sayısına ulaşamayan yeni üyeler dosya indirimi yapamasın ? Bu konuda değeri yardımlarınızı rica ederim
Yada belli bir konu sayısına ulaşamayan belirlediğim bölümden dosya indirmesin?

iyi çalışmalar.

Merhaba, bunu yeni bir kullanıcı grubu oluşturarak ve belirli koşulları sağlatarak yapabilirsiniz.

Terfi sistemi hakkında bilgi edinmek için aşağıdaki anlatım işinizi görecektir.

Ayrıca xenforo'da dosya ayrımı yoktur hepsi ek olarak geçmektedir. Eklenen resimleri de göremeyeceklerdir. Bunun yerine kaynak eklentisi kullanabilirsiniz ve otomatik olarak kaynakta açılan konuyu dilediğiniz forumda gösterebilirsiniz bu sayede daha düzenli bir yapı kurmuş olursunuz.

Merhaba, bunu yeni bir kullanıcı grubu oluşturarak ve belirli koşulları sağlatarak yapabilirsiniz.

Terfi sistemi hakkında bilgi edinmek için aşağıdaki anlatım işinizi görecektir.

Ayrıca xenforo'da dosya ayrımı yoktur hepsi ek olarak geçmektedir. Eklenen resimleri de göremeyeceklerdir. Bunun yerine kaynak eklentisi kullanabilirsiniz ve otomatik olarak kaynakta açılan konuyu dilediğiniz forumda gösterebilirsiniz bu sayede daha düzenli bir yapı kurmuş olursunuz.
Sayın netr0n netr0n hocam şuanlık amacımız bu yönde Kategorilerden bir forum açtık, O forumda bulunan ekleri indirebilmeleri için Örnek veriyorum belli bir mesaj sayısına kadar belli bir konu aşması gerekiyor.
Bu yönde yardımcı olabilir misiniz?

Sayın netr0n netr0n hocam şuanlık amacımız bu yönde Kategorilerden bir forum açtık, O forumda bulunan ekleri indirebilmeleri için Örnek veriyorum belli bir mesaj sayısına kadar belli bir konu aşması gerekiyor.
B Birisi Hocam kategori izinlerinden kullanıcı grubuna göre ayar yapsanız olmazmı. Fikrinizi anladığım kadarıyla x mesaja ulaşan kişiler sadece o kategorideki eki indirmesini istiyorsunuz. Bunun için X kullancı grubunu açarak x mesaj sayısına geldiğinde üylerin x grubuna terfisini sağlarsanız kategori izinlerinde sadece x grubunun erişimine açarsanız sorun çözülür gibi. Bi nevi Vip üye altyapısı

İşte netr0n netr0n tam bunun için size gerekli olan video gönderimiş. Vide izlerseniz oto terfi sisteminin mantığını anlayacaksınız.
Video ek olarak birde şu makaleyi okuyun;

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.