Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Güncel Kategori arası reklam eklentisi

Bu sorun halen çözme ulaştırılamamıştır!

yumiyum77

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
Merhaba, öncelikle herkese hayırlı ramazanlar dilerim... Forumumda category ads eklentisi bulunmakta ve ftpden yada hızlıresimden fark etmeksizin reklam bannerlarım çalışmıyor... ftpden çagırıyorum gelmiyor hızlı resimden oluşturup yapıyorum yine çalışmıyor bu konuda yardımlarınızı bekliyorum... Şimdiden herkese teşekkür ederim

Eklenmiş ama çalışmayan canlı bir demo görebilirmiyiz lütfen.

Evet görünmüyor,defaul temanızda kontrol edermisiniz bir de.

Vallahi tam aradığım eklenti aslında :)

Bu eklenti bu forumda mı?

Evet görünmüyor,defaul temanızda kontrol edermisiniz bir de.

Default temada çalışıyor hocam test ettim az önce bizzat. Temadan temaya fark etmemesi lazım aslında. Bu sistemin amacı da o zaten her temaya reklam koyulabilmesi önemli olan bence :)

Default temada çalışıyor hocam test ettim az önce bizzat. Temadan temaya fark etmemesi lazım aslında. Bu sistemin amacı da o zaten her temaya reklam koyulabilmesi önemli olan bence :)
kulllanabilmek için defult'u tekrardan mı yüklemem mi gerek :(

netr0n netr0n seni rahatsız etmiceksem eger şunada bir göz atarmısın category ads çalışmıyo ve biraz ihtiyacım var kullanmaya

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.