Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü Katagori İzinlerini ayarlarken Bilinmedik Hata

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.
sanmıyorum ancak sunucuda yenilenme falan birşeyler yapıldı ise mod_security devreye girmiş ve ya değişiklik yapılmıştır lisansı yenilendiğinize göre bakabilirsiniz buna eğer herşey yolunda ise son şablon değişiklikleriniz ne idi ona bakın

PHP Sürümünü değiştirmeyi dener misin ? Bazen bu durumlar PHP Sürümlerinden de kaynaklı olabiliyor.

Hüseyn. huseynalieff, Dünleyin plesi panelimin lisansı bitmişti sanırım ondan oldu çünki sitem de kapanmıştı suan ModSecurity kapatınca bir hata vermedi ve oldu hm neden ModSecurity aktif etmiştiki anlamadım ama çözdüm hocam yine de sağolun hocam.

IExlusive IExlusive, Suan en son sürüm PHP versiyonu7.3.17 zaten sorun o değil bende öyle düşündüm ama onu eledim suan ModSecurity kapatınca çözüldü sorun :) basitmiş aslında dünleyin lisansım bitmişti site kapanınca ModSecurity aktif olmuş :D

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.