Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? karşılıklı konu sistemi

alpsari

Sabit kullanıcı
SMS onaylı
Kullanıcı
merhaba, karşılıklı konu açılan bir forum adresi yapmayı planlıyorum. sistemi anlatmak gerekirse her konu açtığımızda 1 kredi hakkımız olucak ve o kredi hakkıylada başkalarının gönderilerine bakabileceğiz. herşey karşılıklı olacak anlayacağınız ve biliyorum dragonbyte kredi sistemi vs diyeceksiniz ama onlarda bildiğim kadarıyla kredi gelirisi sınırsız oluyor yani bir gönderi açtık diyelim gönderimizi ne kadar kişi bakarsa o kadar bize kredi gelmesini sağlıyor benim sistemimde ise açtığımız gönderi başına 1 kredi kazanıcak kullanıcı ve o krediylede başka konulara erişebilecek. böyle bir sistem varsa bilgilendirirseniz memnun olurum.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.