Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Güncel Json ile konu açma Ya da CLI ile konu açma

Bu sorun halen çözme ulaştırılamamıştır!

nodesboard

Kullanıcı
Kullanıcı
Destek istenen forum
http://local.com
Selam arkadaşlar bir otomasyon üzerine çalışıyorum json ile ya da ubuntu terminalden cli ile konu açabilme seçeneği arıyorum.

{"IP": "65.xxx.75.107","Port": "18xxx","Name": "isim"}

gibi bir json dosyasından mesela "name" keyinin çıktısı ile otomatik konu açmak istiyorum konu içeriğine de IP:port çıktıları eklenecek.

json periyodik olarak kontrol edilecek örneğin günde 1 kere, ve yeni bir veri eklenmişse otomatik konu açacak. ya da veri silinmişse bulunmayan verinin konusunu silecek.

aynı şekilde otomatik rota filtresi ekleyecek site.com/isim gibi olacak açtığı konunun linki.

ya da bunu terminal ile foruma bağlanıp bir otomasyon kurabilir miyim bu konuda fikirlerinizi bekliyorum.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.