Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü İstatistiklerde son konuya tıklanmama sorunu

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

predator

Aktif kullanıcı
SMS onaylı
Kullanıcı
Destek istenen forum
https://srocave.com/
Merhabalar, düne kadar düzgünce çalışan istatistik sisteminde(sanırım benim bir hatam) bir anda son açılan konuya yada son yorum yapılan konuya tıklanmıyor, kısacası 1. sıradaki konu ne olursa olsun tıklayamıyorum.

nNevdY.png

sizce nereyi bozmuş olabilirim ?

Merhaba, ben bir sorun göremedim. Tarayıcı geçmişinizi temizleyip dener misiniz? Ya da farklı bir tarayıcı da.

Sorun değil bu nasıl çözdün anlamadım tarayıcı hatası bu.. 2 senelik sabit olan sorunsuz sitemde 3 gün önce bendede tıklanamama sorunu oldu' evde birden fazla cihaz olduğu için kullanan iki kişi olduğumuz için chromeden kaynaklı olduğunu farkettik sonradan kendiliğinden düzeldi zaten.. Sorun aynı sorun son konu tıklanamaması' misal eşim tıklayamadı ben diğer pc'den tıkladım öyle birşeydi..

Kendiliğinden geçiyor ama anlık sorunu test etmek için yeni bir gizli pencere açarak veya yukarıda denildiği gibi çerezleri sıfırlayarak çözebilirsin..

Bu bir istisnai tarayıcı hatasıdır..

Sorun değil bu nasıl çözdün anlamadım tarayıcı hatası bu.. 2 senelik sabit olan sorunsuz sitemde 3 gün önce bendede tıklanamama sorunu oldu' evde birden fazla cihaz olduğu için kullanan iki kişi olduğumuz için chromeden kaynaklı olduğunu farkettik sonradan kendiliğinden düzeldi zaten.. Sorun aynı sorun son konu tıklanamaması' misal eşim tıklayamadı ben diğer pc'den tıkladım öyle birşeydi..

Kendiliğinden geçiyor ama anlık sorunu test etmek için yeni bir gizli pencere açarak veya yukarıda denildiği gibi çerezleri sıfırlayarak çözebilirsin..

Bu bir istisnai tarayıcı hatasıdır..

hocam bende bu sorunu yaşarken bazı kullanıcılarda yaşandı bazılarında yaşanmadı, benim diğer pcmde chromde bu sorun varken ana pcmde edgede bu sorun yoktu, aynı şekilde diğer kullanıcılardada bazıları sorun yaşarken bazıları yaşamıyordu, scroll barla alakalı birşey olduğunu keşfettim ve dediğim cs den düzenledim, sorun tüm kullanıcılarda düzelmiş oldu.

hocam bende bu sorunu yaşarken bazı kullanıcılarda yaşandı bazılarında yaşanmadı, benim diğer pcmde chromde bu sorun varken ana pcmde edgede bu sorun yoktu, aynı şekilde diğer kullanıcılardada bazıları sorun yaşarken bazıları yaşamıyordu, scroll barla alakalı birşey olduğunu keşfettim ve dediğim cs den düzenledim, sorun tüm kullanıcılarda düzelmiş oldu.
Senin adına sevindim.. sorun çözüldüyse elbette yöntemlerin bir önemi yoktur.. ama ben problemin kesin çözümü budur denile'bilecek bir yöntem olarak görmüyorum bu konuyu çünkü tarayıcı hatası bu xenforo ile alakası yok.. senin için değil genel olarak diyorum bunu' problem çok sık rastlanan birşey olmadığı için.. böyle olursa şunu yap tavsiyesi verilecek bir çözüm yok ortada.. neyse ne önemi var sorunu çözmüşsün iyi günler

Son düzenleme:
cs 'den düzenlediğiniz alanı atar mısınız ? aynı sorunu bende yaşıyorum şu an.

chorome kaynaklı büyük ihtimal. opera yada microsoft edge'de bu sorunu yaşamıyorum.

chorome kaynaklı büyük ihtimal. opera yada microsoft edge'de bu sorunu yaşamıyorum.
Merhaba hocam hazır canlı canlı sorun yaşıyorken tarayıcı kaynaklı olduğu ıspatı için.. Chromede girili gmail hesabınız haricinde yeni gizli sekmeden bir denermisiniz? Eğer imkan varsa google chrome güncel dahi görünse tekrardan silip kurulum yaparmısınız.. Düzelmesi lazım' çerezleri silmek yeterli olmaya bilir.. Ads adsens gibi yerlere güncelleme ve politika değişikliği geldi.. chromede senkronize olduğu için bazı iş parçacıkları hata verdire'biliyor.. Test amaçlı

cs 'den düzenlediğiniz alanı atar mısınız ? aynı sorunu bende yaşıyorum şu an.
hScroller-scroll &.is-calculated sürecinde önce title altına scroll oluşturup, sonrasında da bu scrollu gizlemeye çalışıyor. Tarayıcıdan kaynaklı değil, tema uyuşmazlığından kaynaklı diye düşünüyorum. Aynı sürüm tarayıcılarda farklı çözünürlük kullanan bireylerde sorunlu veya sorunsuz geri dönüş alınabiliyor.
Eğer istatistik kullanırken, başlıklarınız max. genişliğin üzerinde değil ise aşağıdaki alanı bulun ve gerekli düzenlemeleri sağlayın. Sorun çözülmüş olacaktır.

core_hscroller.less 'e girin,

&.is-calculated - bulun.

CSS:
{
        overflow-x: scroll;
        padding-bottom: 30px;
        margin-bottom: -30px;
        // pushes the scrollbar out of view
    }

Aşağıdaki hale getirmeniz yeterli olacaktır.

CSS:
{
        overflow-x: scroll;
        padding-bottom: 5px;
        margin-bottom: -5px;
        // pushes the scrollbar out of view
    }

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.