Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü İstatistik Boyutu Değiştirmek

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

YuSuF02

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
benim istatistiğim bu boyutta
Screenshot_2020-07-03 GSMKolik - Android - İphone Destek ve Teknik Servis Forumu.png

ama ben bu boyuta getirmek istiyorum yani yazılar yakınlaşsın
Screenshot_2020-07-03 MIUI Türkiye Forumu.png

Moderatör tarafında düzenlendi:

Çözüldü İstatistik Boyutu Değiştirmek

Yukarıdan aşağı daraltmak hücre satırlarını biraz daraltmak gerekli bunun için ise için şu kodu kullanabilirsiniz;
CSS:
.xgt-ForumIstatistik-Govde .xgtIstatistikListe .xgtIstatistikVerileri .IstatistikHucre
{
    padding: 3px 0px;
}
evet hocam yukarıdan aşagıya biraz daraltmak lazım

İstatistik de bi konunun üzerine mausla sağ tık yaparak incele dediğin zaman. Örnek görsel de ben yaptım örneğin.

Kırmızı ok ile gösterdiğim alanı bul.

Padding: 3px 2px bu seçenekte 1px veya 2px her ikisinde de düşür veya çıkar kendine göre ayarla. O düzenlediğin bölümü de extra.less dosyasına ekle.

Hepsi bu :)

Bunu da muhtemelen yapamayacağını varsayıyorum. :) Direk extra.less dosyasına verdiğim kodu ekle eğer istatistik 3.x.x sürümünü kullanıyorsan yani buradakini.

Senin bu kodda oynayacağın tek kısım padding: 3px 2px; kısmı

Kod:
.xgt-ForumIstatistik-Govde .xgtIstatistikListe .xgtIstatistikVerileri .IstatistikHucre {
    display: table-cell;
    vertical-align: top;
    overflow: hidden;
    text-overflow: ellipsis;
    white-space: nowrap;
    padding: 3px 4px;   ( BU KOD DA SAYILARI DÜŞÜRÜP VEYA YÜKSELTİP KENDİNE GÖRE AYARLA)
    font-size: 13px;
}

1600773105399.png

ustalar sorunumu halen çözemedim
örneğin konu sınırı 15

gene 15 kalacak ama biraz yukarıdan aşagıya daraltmak istiyorum istatistiği küçültmek istiyorum yani
Screenshot_2020-10-17 GSMKolik - Android - İphone Destek ve Teknik Servis Forumu.png

Yukarıdan aşağı daraltmak hücre satırlarını biraz daraltmak gerekli bunun için ise için şu kodu kullanabilirsiniz;
CSS:
.xgt-ForumIstatistik-Govde .xgtIstatistikListe .xgtIstatistikVerileri .IstatistikHucre
{
}

Çözüm
CSS:
{
}
peki bu kodu nereye yazmalıyım extra less de olmadı

CSS:
{
}
tamam tamam px ile oynadım oldu teşekkürler

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.