Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? İstatistiğin rengi değişmiyor

Garfield

xFanatik
Aktif Lisans
SMS onaylı
Kullanıcı
normalde tema ozellıklerı kısmından değişince olması lazım, diğer forumlarımda o kısımdan ayarladım hep ama v5 bu temada tab header kısmı yada tab header footer kısmı vs gercı nereyı değişirsem değişeyim yaptıgım guncelleme foruma yansımıyor değişmiyor yani. ss de ısaretlı alanların rengını guncellemek ıstıyorum.

Ekli dosyalar

• Ekran Alıntısı.JPG
    Ekran Alıntısı.JPG
    159.7 KB · Görüntüleme: 21

Nasıl yapılır ? İstatistiğin rengi değişmiyor

Less:
.xgt-ForumIstatistik-Govde .xgt-SabitKonular .sabit-konu--header, .xgt-ForumIstatistik-Govde .xgt-SabitKonular .sabit-konu--footer {
    color: #ffffff;
    background-color: #1e377b !important;
}

.xgt-ForumIstatistik-Govde .MiniHeader {
}

Ben arka plan rengini mavi, yazı rengini ise beyaz yaptım. Siz renkleri istediğiniz gibi şekillendirebilirsiniz.
normalde tema ozellıklerı kısmından değişince olması lazım, diğer forumlarımda o kısımdan ayarladım hep ama v5 bu temada tab header kısmı yada tab header footer kısmı vs gercı nereyı değişirsem değişeyim yaptıgım guncelleme foruma yansımıyor değişmiyor yani. ss de ısaretlı alanların rengını guncellemek ıstıyorum.

Ekle bakalım bi hocam nasıl değişmiyo :):)

CSS:
.xgt-ForumIstatistik-Govde .istatistik-blogu .istatikKonu-TabHeader .tabs-tab.is-active {
    color: #c12240;
    background-color: #99b91a;
}

Buda bahsettiğin alanlar dene bakalim bunu da bi :)

CSS:
.xgt-ForumIstatistik-Govde .xgt-SabitKonular .sabit-konu--header, .xgt-ForumIstatistik-Govde .xgt-SabitKonular .sabit-konu--footer {
    color: #981414;
    background-color: #9ac514;
}

Ekle bakalım bi hocam nasıl değişmiyo :):)

CSS:
.xgt-ForumIstatistik-Govde .istatistik-blogu .istatikKonu-TabHeader .tabs-tab.is-active {
    color: #c12240;
    background-color: #99b91a;
}
Buda bahsettiğin alanlar dene bakalim bunu da bi :)

CSS:
    color: #981414;
    background-color: #9ac514;
}

ıkısıde calısmadı, ben bu kodları deneyip sonrasında buraya konu acmıstım zaten, emın olmak ıcın sımdı tekrar denedım ıse yaramadı. eTiKeT™ eTiKeT™ netr0n netr0n

ınceleden baktıgımda rgb var yazıyosa tema ozellıklerınden o kısım guncellenmıyor tabı kod bılmedıgım ıcın ıcerıgını bılmıyorum :D normalde tema ozellıklerınden olmadı lazım.

ıkısıde calısmadı, ben bu kodları deneyip sonrasında buraya konu acmıstım zaten, emın olmak ıcın sımdı tekrar denedım ıse yaramadı. eTiKeT™ eTiKeT™ netr0n netr0n

ınceleden baktıgımda rgb var yazıyosa tema ozellıklerınden o kısım guncellenmıyor tabı kod bılmedıgım ıcın ıcerıgını bılmıyorum :D normalde tema ozellıklerınden olmadı lazım.

şablondan müdahale ediceksin o zaman :)

Hocam yanlışlıkla başka temaya uygulamış olabilirsiniz onu da kontrol edin isterseniz

üzeri çizili renk aktif olması gerek ama değil cunku o kısım tema ozellıklerınden cekıyor renk kodunu, o renk kodunu nasıl aktif edeceğim anlamadım.

netr0n netr0n eTiKeT™ eTiKeT™

Ekli dosyalar

• Ekran Alıntısı.JPG
    Ekran Alıntısı.JPG
    183.1 KB · Görüntüleme: 8
Less:
}

.xgt-ForumIstatistik-Govde .MiniHeader {
}

Ben arka plan rengini mavi, yazı rengini ise beyaz yaptım. Siz renkleri istediğiniz gibi şekillendirebilirsiniz.

Çözüm
Şimdi anlasıldı mesele, gece modunda bozmasın diye bu sekılde tasarlanmıs.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.