Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü İstatistiğe Yeni Alan Ekleme Nasıl Yapılır

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

YuSuF02

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
herkese merhaba ustalar hergün soru konusu açıyorum umarım rahatsız olmuyorsunuzdur

istatistiğe nasıl alan ekleyebilirim

örnek yeni konular - yeni mesajlar varya
ben bir tane daha eklemek istiyorum ama tek 1 tane veya 3 tane forumun konularını sadece içericek nasıl yapabilirim

Screenshot_2020-10-20 GSMKolik.png

Çözüldü İstatistiğe Yeni Alan Ekleme Nasıl Yapılır

Admincp->Görünüm ve Diller->İstatistik içerikleri alanından sekme ekle diyerek yeni mesajlar veya yeni konular seçeneğinden birini seçin.

Başlık: Başlık girin
Sekme ikonu: fontawesoem girilecek
Görüntüleme sırası: hangi sırada görünmesini istiyorsanız seçin.
Aktif: evet
Veri alınmayacak forumlar: Burada veri alınmayacak forumları seçeceksiniz.
Admincp->Görünüm ve Diller->İstatistik içerikleri alanından sekme ekle diyerek yeni mesajlar veya yeni konular seçeneğinden birini seçin.

Çözüm

hocam bir sürü forum var 100 den fazla ve bu kısım küçük hepsini seçemiyorum ben yeni oluşturduğum içeriğe sadece 3 forum koymak istiyorum

Yusufcuğum birinin üzerine tıkla sonra klavyenden ctrl + a tuşlarına bas hepsini seç, sonra tekrar ctrl tuşuna basarak seçmek istemediğin o 3 forumun üzerine tıklayarak seçimlerini kaldır :D

Yusufcuğum birinin üzerine tıkla sonra klavyenden ctrl + a tuşlarına bas hepsini seç, sonra tekrar ctrl tuşuna basarak seçmek istemediğin o 3 forumun üzerine tıklayarak seçimlerini kaldır :D
tamadır abim bende öyle yapıyordum olmuyordu meğersem mozilladanmış chromedan panele girdim hepsini seçtim oldu

Önerilere açığız bir şeyler yaparız sizler için :)
Eyvallah üstat :D istemişken bir şey daha isteyeyim o da büyük eksik oluyor.

X tabın görüntülenme durumu ayarı gelebilir çok güzel olur diye düşünüyorum.

X isimli tab ziyaretçilere gözükmesin mesela.

Şuanki haliyle ziyaretçiye tab görünüyor ama kategori gizli olduğu için içerik boş görünüyor. boş bir sekme olmuş oluyor. onun yerine direk tab da gizlenebilir nacizane fikrim :D

Sayın netr0n netr0n , Bu şekilde ekleniyor. Ama şöyle bir şey, Bekleyen mesajlar dediğimiz alan yaptığımızda basılı olduğunda bekleyen mesajları getirmiyor. Onu nasıl ve ne şekilde ayarlayabiliriz.
Teşekkürler.

Sayın netr0n netr0n , Bu şekilde ekleniyor. Ama şöyle bir şey, Bekleyen mesajlar dediğimiz alan yaptığımızda basılı olduğunda bekleyen mesajları getirmiyor. Onu nasıl ve ne şekilde ayarlayabiliriz.
Teşekkürler.
Çektiğiniz kategoride yeni bir mesaj/konu var mı kontrol ediniz.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.