Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü İşaretli Alanı Netleştirme

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.
hasannakyuz hasannakyuz, kardeşim bide navigasyondakı arka plandeğiştirmeyı uyelere aktıf edermısın bısey denemek ıstıyorum ana arkaplandada aynısekıldemı dıye

onekrenk.png

İşaretli alanda yapılacak değişiklik ile sorun çözülebilmekte. Ama burada yapılan renk değişikliğinin başka bir yerde ki renklere etki edip etmediğini bilmiyorum. Bakıyorum genel olarak.

Arka plan renklerini değiştirmek gerek sanırım, konu hakkında yardımcı olursanız sevinirim. Yukarıda ki işlemi yaptığım da tüm açılır pençelerde ki yazılar arka plan beyaz olduğundan görünmüyor. Tema görselini bozmandan önek listesini okunabilir ve net görünür hale nasıl getiricem acaba

Şunu bir deneyin:

CSS:
.menu-content .menuPrefix {
    color: #fff !important;
}

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.