Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Güncel İP LOG VE MAİL SORUNU

Bu sorun halen çözme ulaştırılamamıştır!

xSimetRikS

Banned
Yasaklı
Kullanıcı
Destek istenen forum
https://discordtrxforum.org
Merhaba xenforo 2.2.9 sürümünde ip Log tutuyor ben bu sistemi tamamen kaldırmak istiyorum ve mail sistemini kaldırıp sadece kullanıcı adı ile giriş yapılmasını istiyorum nasıl yaparim

Bu dedikleriniz imkansız değil. Ama kople yazılımı elden geçirmek lazım ki bunuda anlatmakla yapılmaz. eTiKeT™ eTiKeT™ hocam daha iyibilir yinede belki bi yolu vardir

Merhabalar Türkiye Cumhuriyeti Sınırları içerisinde veya herhangi bir Ülke de log tutulması zorunludur ibaresi varsa tutmak zorundasınız aksi takdir de siz sorumlu olabiliyorsunuz. Yanlış hatırlamıyorsam Norveç de log tutulması zorunlu değil bir araştırın derim.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.