Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü Index alma sorunu

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

rhino

Aktif kullanıcı
Kullanıcı
sitem index almıyor arkadaşlar. aldıgı indesklerde 2-3 günde anca alıyor. açtıgım bir konunun linkini google a yapıştırınca sonuç bulunamıyor. yardımcı olabilirmisiniz sorun ne olabilir ?

google webmarster tools olsuğu gibi diğer arama motorlarında kendi webmaster panelleri vardır. Bunlarında yönetebilirsiniz.
Ancak genelde hiç bir webmaster uğraşmaz bunun ile .
Sitemap ne zaman isterseniz yayınlayabilirsiniz. Fkat site içeriğiniz ile paralele gitmesinin faydası olacaktır.

google webmarster tools olsuğu gibi diğer arama motorlarında kendi webmaster panelleri vardır. Bunlarında yönetebilirsiniz.
Ancak genelde hiç bir webmaster uğraşmaz bunun ile .
Sitemap ne zaman isterseniz yayınlayabilirsiniz. Fkat site içeriğiniz ile paralele gitmesinin faydası olacaktır.
sitemap ayarları biraz zor geldi gözüme. o yüzden uraşıp uraşmamakta kararsız kaldım

kendimi yıllardır bu konu üzerinde yetiştirdim arama motorları hızlı index... veya saniyeler içerisinde index de diyebiliriz öncelikle sitenizin kuruldugundan itibaren sitemap oluşturup veya zaten bunu her yazılım yepıyor sitenizi öncelikle toolslara ekleyip sonrada site haitanızı toolslara eklemeniz ve her girdiginiz siteden backlink almanız gerekir gözleriniz dört dönmeli birseiteye kayıt olurken düşünmeniz gereken sudur acaba bu siteden nasıl bir link kaparım her backlink iyi degildir lakin indexleme hızınızı artıran bir faktördür son buldugum buluşla artık benim rakibim yok 0.4 saniyede tüm arama motorlarında 1. sıra garantili indexim oluyor bu uzun zamanlarımı aldı cok calıstım oldu yani ha hic birseyin garantisi yoktur algoritmasını kendimiz yazamadıgımız bir motorun bizler sahipleri degiliz suan yönetebildigim bilgilerim var yarının garantisi yok saygılarımla insallah faydalı olmusumdur

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.