Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

İmagemagick ile ilgili sorun

The Frazy

Banned
Yasaklı
SMS onaylı
Kullanıcı
Destek istenen forum
https://theosforum.com
imagemagick eklentisini sunucuya kurdurdum lakin admin panelinde özellik hala kapalı. Sizce sebebi nedir? Ayrıca sunucuya kurmam gereken dosyaları atabilir misiniz? Doğru şeyleri mi kurmuşuz diye bakayım. Teşekkürler

Bu çok spesifik bir soru ve detay vermemişsiniz. Bir panel kullanıyor musunuz? İşletim sistemi nedir? Php Sürümü nedir?

Ekteki alandayım, gösterdiğin yere nereden gireceğim?

Ekli dosyalar

• Screenshot_20210523-195331_Chrome.jpg
    Screenshot_20210523-195331_Chrome.jpg
    81 KB · Görüntüleme: 9
cPanel'in PHP selector aracı kullanılmaktadır. İlk olarak değişiklik yapmak istediğiniz alan adını seçerek, Current PHP Version seçeneğinde bulunan PHP versiyonlarından kullanmak istediğinizi seçerek Set as current linkine tıklayın seçenekler çıkacaktır.

Ekte gösterdiğim gibi aktif hocam.

Ekli dosyalar

• Screenshot_20210523-201811_Chrome.jpg
    Screenshot_20210523-201811_Chrome.jpg
    71.3 KB · Görüntüleme: 9
Hosting firmanız ile görüştünüz mü? Bu konuda daha net yardımcı olacaklardır.

Kurulumu yaptıklarını söylediler. Kurmalarını istediğim eklentiyi onlara ben vermiştim. Verdiğim eklenti ektedir. Yanlışını mı verdim bundan kaynaklı olabilir mi?

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.