Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

İkon sorunu

ibrahimykr

Banned
Yasaklı
Kullanıcı
Arkadaşlar adı ikon mu font mu bilmiyorum, lakin sitemde ikonlar görülmüyor. Admin paneli de böyle.. PHP versiyonunu düşürdüm olmadı. Mysql'u obtimize ettim, MySQL ile yapılması gereken her şeyi yaptım aynı. Eklentilerin devre dışı bıraktım aynı. Font yükledim aynı, son çarem burası kaldı 6575 6576

XenForo versiyonunuz 2.1 ise ve tema 2.1 ile uyumlu değil ise fontlar da sorun yaşarsınız. Temanız ile xenforo versiyonunuzu kontrol edin.

Edit : dosya check işlemi yaptım, fonts dosyasında eksik olduğunu gösterdi. Tekrardan fonts dosyasını Upload ettim
Sorun çözüldü.

Dipnot: Bu sorunu yaşayanlar Şu adımı izlesin. Sitenin kurulduğu dizin>Syles>buraya Default,Fonts'u Atın.
Orijinal Xenforo'da ki.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.