Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? İkon güncellemesi

Garfield

xFanatik
Aktif Lisans
SMS onaylı
Kullanıcı
navbara menü eklediğimde ilave menülerde + ikonu görünüyor, eklenti ayar sayfasında navbar ıkonları sekmesının en altından guncellemeyi denedım ama olmadı. bu ıkonları nasıl değişebılırım?

Ekli dosyalar

• Ekran görüntüsü 2021-11-03 133314.jpg
    Ekran görüntüsü 2021-11-03 133314.jpg
    49.8 KB · Görüntüleme: 15

Nasıl yapılır ? İkon güncellemesi

.p-navEl-link[data-nav-id="NAVİDKİMLİĞİ"]::before {
content: '\f012';
}

ben bu şekilde çözmüşüm extra less e ekleyelim
nav id dediği navigasyon yöneticisi Navigasyon kimliği-ID si ni yazmanız gerekir f012 fontawesome dan değiştirebilirsiniz
.p-navEl-link[data-nav-id="NAVİDKİMLİĞİ"]::before {
content: '\f012';
}

ben bu şekilde çözmüşüm extra less e ekleyelim
nav id dediği navigasyon yöneticisi Navigasyon kimliği-ID si ni yazmanız gerekir f012 fontawesome dan değiştirebilirsiniz

Mobilde görünmüyor ama

mobilde görünüm için

.offCanvasMenu--nav .js-offCanvasNavTarget a[data-nav-id="navidkimliği"]::before {
content: '\f891';
}

selam hocam konuyu hortlatacağım fakat font avesome'de kod ekleyınce cıkmıyor sızın yazdıgınız fontu nasıl kendımıze ozgu cevırırız
Hocam xenforun bağzı hazır kalıpları var şu şekilde oluşturduğunuz sinif içinde kullanırsanız olur.
CSS:
.herhangibirkodsinifi {
    .m-faBase('Brands');
    .m-faContent(@fa-var-facebook-f);
}

.herhangibirkodsinifi {
    .m-faBase('Pro');
    .m-faContent(@fa-var-home);
}

Hocam xenforun bağzı hazır kalıpları var şu şekilde oluşturduğunuz sinif içinde kullanırsanız olur.
CSS:
.herhangibirkodsinifi {
    .m-faBase('Brands');
    .m-faContent(@fa-var-facebook-f);
}

.herhangibirkodsinifi {
    .m-faBase('Pro');
    .m-faContent(@fa-var-home);
}

hocam telegram logosu ekleyeceğim navigasyon'da sadece daha basit bir yolu yok mu mesela

.p-navEl-link[data-nav-id="twitter"]::before {
content: '\f099';
font-family: 'Font Awesome 5 Brands';
}

bu çalışıyor bende fakat font awesome 5 brands yazan bolume farklı awesome kodu ekledıgımde logo gozukmuyor telegram koymak ısıyorum logo olarak fontawesome'dan

hocam telegram logosu ekleyeceğim navigasyon'da sadece daha basit bir yolu yok mu mesela

.p-navEl-link[data-nav-id="twitter"]::before {
content: '\f099';
font-family: 'Font Awesome 5 Brands';
}

bu çalışıyor bende fakat font awesome 5 brands yazan bolume farklı awesome kodu ekledıgımde logo gozukmuyor telegram koymak ısıyorum logo olarak fontawesome'dan
telegram kodu f2c6 bundan daha basit bir yol benim aşşagıda verdiğimdir.
CSS:
.class {
    .m-faBase('Brands');
     .m-faContent(@fa-var-telegram);
}

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.