Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Güncel İki Adet Sorum Olucak Cözmek İstediğim

Bu sorun halen çözme ulaştırılamamıştır!
Dilerseniz sorunlarınız konusunda ücretli olarak destek verebilirim size. Tabiki karar sizin sorunlarınızın tamamının çözümü konusunda yardımcı olmak için.

Peki siz bilirsiniz bahsettiğiniz konuların tümü bilgi alınıp yapılabilecek değil bilgi sahibi olup yapılabilecek şeyler. Kolay gelsin size.

İLTERİŞ HAN dogru diyorsun ama nasıl bir başlık olabilir di ki baska bu aklıma geldi actım

Haklısın :) valla dedigim gibi anlık gelmedi aklıma ama bu sorunları cözdükten sonra bende artık ufak ufak yardımcı olacagım istekleri olan kişilere az cok epey sey ögrendim sayenizde

Haklısın :) valla dedigim gibi anlık gelmedi aklıma ama bu sorunları cözdükten sonra bende artık ufak ufak yardımcı olacagım istekleri olan kişilere az cok epey sey ögrendim sayenizde
bizlerin de özel hayatı vs oluyor bazen sıkıntılarımız oluyor belki isteğimiz olmuyor yapmaya ondan geçikebiliyor ama vakit bulursam anlatacağım

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.