Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? HTML Widget icon ekleme

Sessiz

Sabit kullanıcı
SMS onaylı
Kullanıcı
Merhaba, HTML olarak bir widget yaptım ve yazının başına icon eklemek istiyorum. Global forum ikonları eklentisindeki kodları örnek alarak yapmaya çalıştım, ancak işe yaramadı. Nasıl yapabilirim?
1653577180579.png

Nasıl yapılır ? HTML Widget icon ekleme

Merhaba, HTML olarak bir widget yaptım ve yazının başına icon eklemek istiyorum. Global forum ikonları eklentisindeki kodları örnek alarak yapmaya çalıştım, ancak işe yaramadı. Nasıl yapabilirim?
Ekli dosyayı görüntüle 20128
incele diyip yada f12 basarak ilgili widget bulup widget idsini giriniz. şablonlardan extra.less içine alttaki kodları ekleyin.
CSS:
    [data-widget-id="10"] {
        .block-minorHeader::before {
          .m-faBase();
          .m-faContent(@fa-var-home,2em); 
        }
    }
Ekli dosyayı görüntüle 20128
incele diyip yada f12 basarak ilgili widget bulup widget idsini giriniz. şablonlardan extra.less içine alttaki kodları ekleyin.
CSS:
    [data-widget-id="10"] {
          .m-faBase();
        }
    }

Çözüm
CSS:
    [data-widget-id="10"] {
          .m-faBase();
        }
    }
icon kodlarını nereden aldınız

Hocam, iconu değiştirmek istiyorum da font awesome kodlarını girince site bozuluyor. Değiştiremez miyim bu ikonu?
home yazan kısıma istediğiniz icon yazabilirisniz fontawesomeden isimlerine bakıp.
örnek /
.m-faContent(@fa-var-car);
.m-faContent(@fa-var-user);

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.