Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

html title değiştirme ufak bir soru

ofnopee

xFanatik
Kullanıcı
Merhaba arkadaşlar bir şey üzerine uğraşıyorum ancak bir sorun var sabahtan beri çözemedim bu title olayı yüzüne arkadaşlar sorum şu
html ile butona basınca sayfanın titlesi değişecek Screenshot şu kısmın ismi değişecek nasıl yaparım bunu mümkün mü

Amaç nedir peki? bunu merak ettim açıkcası ilk kez böyle bir istek oldu.

Amaç nedir peki? bunu merak ettim açıkcası ilk kez böyle bir istek oldu.

İnject olayı vardı. İnject etmek için sitenin title başlığını kullanıyordum mesela site başlığı deneme olunca inject ediyordu. Bir şey yapmak istedim olmadı bu yüzden böyle bir konu açtım ama sorunu halletim. Teşekkür ederim.

Nasıl halletim gelecek olursak eğer. Aşağıdaki kodlar sayesinde butona bastığım zaman "Butona basınca oluşacak title buraya yazılacak" şeklinde title değişiyor

<div onclick="titledegıs()"><button class="btn"><i class="fa fa-download"></i> Download</button> </a></div>
<p id="demo"></p>

<script>
function titledegıs() {
document.title = "Buttona basınca oluşacak title buraya yazılacak";
document.getElementById("demo").innerHTML = "";
}
</script>

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.