Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? Header eklemek istiyorum

hydraelchavo

Banned
Yasaklı
SMS onaylı
Kullanıcı
Selamın aleyküm forum dostlarım bir sorum olcaktı.
Kullandığım temada header logo kısmı yok ve ben aşagısadki mctr.com sunucusundaki gibi bir fotograf eklemek istiyorum 1681137923001.png göründüğügibi mctr logosu var bende aynı şekilde so2tr.com adlı siteme eklemek istiyorum bu şekildede olur sayfaların üstündede olur

Nasıl yapılır ? Header eklemek istiyorum

Kullanmış Olduğunuz temanızın tema özellikleri alanında o seçim olması gerekmektedir. İncelemeden direk kaynak kodlardan size yol göstermemiz zor olur. DM.'den bana güncel admin girişleri gönderiniz inceleyelim.
Merhabalar hydraelchavo hydraelchavo sitenizi incelediğimde logonun navbar üzerinde oldugunu farkettim. Yukarıdaki gibi navbar altına almak için şablon düzenlemesi yapmanız gerekmektedir. bu işlemide " PAGE_CONTAİNER" şablonundan yapmalısınız.
Bu işlemde her sitenin kullandığı temaya göre kodlarında değişkenlik göstermektedir.

Merhabalar hydraelchavo hydraelchavo sitenizi incelediğimde logonun navbar üzerinde oldugunu farkettim. Yukarıdaki gibi navbar altına almak için şablon düzenlemesi yapmanız gerekmektedir. bu işlemide " PAGE_CONTAİNER" şablonundan yapmalısınız.
Bu işlemde her sitenin kullandığı temaya göre kodlarında değişkenlik göstermektedir.
hocam nav barın üzerindede olabilir büyük bir resim ekleyeceğim

Kullanmış Olduğunuz temanızın tema özellikleri alanında o seçim olması gerekmektedir. İncelemeden direk kaynak kodlardan size yol göstermemiz zor olur. DM.'den bana güncel admin girişleri gönderiniz inceleyelim.

Çözüm

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.