Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Güncel Hata! Bazı sorunlarla karşılaştık.Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz. Hatası alıyorum

Bu sorun halen çözme ulaştırılamamıştır!

murat7878

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
Hata! Bazı sorunlarla karşılaştık.Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.Sorun kullandığınız tarayıcısından kaynaklıda olabilir.
şablonlara hiçbir kod ekletirmiyor dmca yı bile ekletmedi bu hatayı nasıl kaldırabilirim yada çözebilirim yardım edin

Merhaba,
Konu kategorilerine dikkatli seçiniz.
Ve konu başlıllarınız içeriği özetleyi olmalıdır,
aksi durumda konunuz silincektir, bunda sonrakilere dikkat ederseniz sevinirim. Konu başlığınız tarafımdan düzenlenmiştir.

Ek olarak sorunuzu çözümü ise alttaki bağlantıdadır;

Merhaba,
aksi durumda konunuz silincektir, bunda sonrakilere dikkat ederseniz sevinirim. Konu başlığınız tarafımdan düzenlenmiştir.

abi başta onu denedim zaten mod_security yi

Merhaba,

önce araştırmıştım abi ama olmuyor çok garip mod_security kapattım ama hiç olmuyor lütfen yardım et abi

Kendi pleskiniz ise mod_security kapatın apache vs resleyin. Onun dışında aldığınız hatanın çıktısı nedir sunucu loglarından bakın.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.