Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Hata Bazı sorunlarla karşılaştık. İstenen kategori bulunamadı

forumisitme.com

Sabit kullanıcı
SMS onaylı
Kullanıcı
Merhaba Arkadaşlar

Aşağıya görselini attım. Ana Sayfa yazan yere tıkladığımda tüm kategorileri ve forumları görebiliyorum. Rota filtrelerini düzenlerken categories/ için filtreyi yazacaktım. Acaba bu kısım neresi diye linkin sonuna categories/ eklediğimde karşıma böyle bir ekran çıktı.

Ekran Alıntısı.PNG

Normalde Ana Sayfaya tıklasamda farketmiyor. Hep forumlar sekmesinde kalıyorum ve link kısmıda hep ana link kalıyor. Aşağıdaki Resimde olduğu gibi.

Ekran Alıntısı_01.PNG

Kurulumlar >> XF Seçenekleri >> Kategori ve forum liste seçenekleri

"Kategoriler için sayfa oluştur"un başındaki kutucuğu tıklayıp kaydedin.

Ugur Ugur Bey Desteğiniz için teşekkür ederim. Rota filtrelerini girerken tek tek yazılımı öğrenmek için oradaki bazı kısımları linke yapıştırdığımda Hata bazı sorunlarla karşılaştık. İstanilen sayfa bulunamadı diyor. Admin paneli arama kısmına yazıyorum onunla ilgili sonuşta çıkmıyor. Açılması gereken bir ayarlar mı var.
Problemle karşılaştığım bazı linkler
gallery/
featured/
account/likes

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.