Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü Hata! Bazı problemle karşılaştık.. yardım..

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

trakyamuzik

Sabit kullanıcı
SMS onaylı
Kullanıcı
2023-10-10.png

Merhaba Arkadaşlar.. 13 mart 2020 de güncelleme son buldu ücret ödemedim.. baktım xenforo.com a aynı sürümde bir yenilik gelmiş ve indiriyor.. bende indirdim yükledim bu üsteki hatayı veriyor.. ama konuyu yazıyor.... yardımcı olurmusunuz ? nasıl düzeltirim bu hatayı? saygılar..

Çözüldü Hata! Bazı problemle karşılaştık.. yardım..

Arkadaşlar.. dosyaları ister istemez ftp klasörüne atmıyor web siteyide hata veriyor.. tam olarak attım çözdüm sizde dikkat edin bu olaya saygılar..
Arkadaşlar.. dosyaları ister istemez ftp klasörüne atmıyor web siteyide hata veriyor.. tam olarak attım çözdüm sizde dikkat edin bu olaya saygılar..

Çözüm
Geri dönüş için teşekkürler. FTP'den dosya atmak risklidir. Hele ki büyük boyutlu dosyalar. En temiz işlem kontrol paneli üzerinden zip şeklinde atmak ve yine kontrol panel üzerinden zip arşivini açıp dosyaların üzerine yazdırmaktır.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.