Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? Grubu terfi Ettirme

htsumer

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
Benim sıkıntım şu.Yeni üye olanların 1 hafta sonra Aday Üye gruba terfi etmesini istiyorum ama yapamadım. Yapıyorum da diğer kayıtlı kullanıcılar etkilendi.
Tam olarak ne yapmam lazım. Yeni üyeler 1 hafta sonra (mesaj olsun yada olmasın) Aday adlı üye grubuna terfi edecekler.
Yeni Üye Grubu Görünüm önceliği 102
Aday Grubu Görünüm önceliği 105
Yani terfi sisteminde şöyle bir seçenek olasa " Yeni kayıt olan" diye o zmana yapacağım ama ..Örnek verebilirmisiniz..

1655064417914.png

Burda en az 5 gündür kayıtlı dediğimde daha önce 5 gün ve daha fazla günde kayıtlı olanların hepsi geçecek değil mi?

Aşağıdaki alandan yeni üye grubunu seçerek deneme yaptınız mı?

Terfi.png

Aşağıdaki alandan yeni üye grubunu seçerek deneme yaptınız mı?

Ekli dosyayı görüntüle 20237
Öncelikle teşekkür ederim.
A Grubu-Yeni Üye (Kayıtlı Üye) Grubu Görünüm önceliği 102
B-Brubu Aday Grubu Görünüm önceliği 105

Terfiden ayarladım Yeni üye ilk girişte hemen B Grubu ADAY ÜYE oldu. Tamam bunda sıkıntı yok. Ama B Grubu ADAY ÜYE Premium üyelik satın alıyor. Yani C Grubu Görünüm önceliği 500 olsun..
Premium alıyor ama Terfi ile ADAY ÜYE olduğu için hem ADAY ÜYE hem PREMİUM üye tıkları ile satış sonrası kalıyor.
Premiumolduğunda artık ADAY ÜYE grubundan çıkması lazım ve çıkmadığı için ADAY ÜYE (özel kodla) kısıtlamaları halen devam ediyor. BU seferde Premium olan üyenin profilinden ADAY ÜYE tıkını kaldırmak gerekiyor..
Bir türlü buna çözün bulamadım..
Terfiden ADAY üyeleri Premium yap desem kriteri yok. Çözemedim işi..

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.