Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? Görseldeni eklenti

KansızKurt

xFanatik
Kullanıcı
Burada mesela admin başlığı altında adminleri yansıtmışlar, altında modları felan ekip üyelerini kısacası , bunun bi eklentisi falan varmı? 2-) sorum ise xenforo 2.0.4 almanca dil paketi olan varsa atabilirmi?
390A56EA-22D8-4771-8E5A-375453ECA08B.png

/**Otomatik olarak arka arkaya atılmış mesak birşeltirildi **\

Burada mesela admin başlığı altında adminleri yansıtmışlar, altında modları felan ekip üyelerini kısacası , bunun bi eklentisi falan varmı? 2-) sorum ise xenforo 2.0.4 almanca dil paketi olan varsa atabilirmi?
390A56EA-22D8-4771-8E5A-375453ECA08B.png

3-) Forumdaki resimlerin , yazıların kopyalanmamasını istiyorum, ama kod ekleme yerine eklenen kodlar kopyalanabilsin istyorum, nasıl yapabilirim.

/**Otomatik olarak arka arkaya atılmış mesak birşeltirildi **\

4-) dil seçince , forum başlıklarının’da o dilde olmasını istiyorum nasıl yapabilirim.

Son düzenleme:
İsteklerini ayrı konu başlığı altında paylaşırsan, ileride başkaları tarafından da bulunmayı ve faydalanması mümkün olabilir.

Lütfen her bir isteğini uygun konu başlığı kullanarak ayrı bir konu olarak paylaşabilir misin ?

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.