Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Google webmaster içerik hatası position alanı eksik

Şimdi burda oalbilcek en etkin olasılık,Wp kalan indexlerinizdir. Şimdi indexleriniz,kod yapınız,veri bilgileriniz tamamen değişti. Bu da doğal olarak bir çok hatanın nedeni olacaktır.
Size bu vardı şimdi neden yok bilgisinden ötürü,ancak bu zamanla düzelecektir fakat bu süre aylaca sürecektir.Ek olarak böyle radikal bir karar çok mantıklı değil. Çünkü google size dönüşü çok sertte olabilir,banned kadar gidebilir bunun yolu.
Şu durumda yapmanız gereken artık sadece bekleyip takip etmek bunun dışında elinizden hiç bir şey gelmez.
Ama sağlam kaynak,makaleler ile google dikkatini çekerseni bu süreç hızlanabilir.

Sorun temayla alakalı. Şablon kurcalanmış, breadcrumb position alanları eksik.

<meta itemprop="position" content="1"> <meta itemprop="position" content="2"> vss

Evet daha önce çözdüğüm bir sorundu kim yaşamıştı hatırlamıyorum. Temanızın özelliklerinde breadcrumb alanını gizle alanı var o tema da nerede bilmiyorum bakmanız lazım onu bulun ve açın. Şu an sizin temanızda breadcrumb alanı gizlenmiş ve bu uyarıyı alıyorsunuz.

Evet daha önce çözdüğüm bir sorundu kim yaşamıştı hatırlamıyorum. Temanızın özelliklerinde breadcrumb alanını gizle alanı var o tema da nerede bilmiyorum bakmanız lazım onu bulun ve açın. Şu an sizin temanızda breadcrumb alanı gizlenmiş ve bu uyarıyı alıyorsunuz.
Hocam titan temasını kullanıyorum breadcrumb açma kısmını bulamadım sizce hangi şablonda olabilir ayrıca yaklaşık günlük 500-1000 tekil hit alıyorum adsense sorun yaparmı sizce daha öncede site çevirenler olmuştu zamanla index ler silinir, sorun çıkarmaz diyolar teşekkürler

Tema özelliklerinde açma kapama ayarı var mı bilmiyorum da temanızın PAGE_CONTAINER şablonunun en altında aşağıdaki kodlar var mı bir kontrol edin.

HTML:
<xf:macro name="crumb" arg-href="!" arg-value="!" arg-position="{{ 0 }}">
    <li itemprop="itemListElement" itemscope itemtype="https://schema.org/ListItem">
        <a href="{$href}" itemprop="item">
            <span itemprop="name">{$value}</span>
        </a>
        <xf:if is="$position"><meta itemprop="position" content="{$position}" /></xf:if>
    </li>
</xf:macro>

Tema özelliklerinde açma kapama ayarı var mı bilmiyorum da temanızın PAGE_CONTAINER şablonunun en altında aşağıdaki kodlar var mı bir kontrol edin.

HTML:
<xf:macro name="crumb" arg-href="!" arg-value="!" arg-position="{{ 0 }}">
    <li itemprop="itemListElement" itemscope itemtype="https://schema.org/ListItem">
        </a>
        <xf:if is="$position"><meta itemprop="position" content="{$position}" /></xf:if>
    </li>

Evet hocam var fakat eksik kısımları var düzeltiyim mi?

<xf:macro name="crumb" arg-href="!" arg-value="!">
<li itemprop="itemListElement" itemscope itemtype="ListItem - schema.org Type">
</a>
</li>

-----

Yukarda verdiğim orjinal kod ile değiştirin.

Yanlış temada değiştirdiniz sanırım sayfa kaynağında kodları göremiyorum.

Yanlış temada değiştirdiniz sanırım sayfa kaynağında kodları göremiyorum.

Kontrol ettim fakat kullandığım temada değiştirdim hocam isterseniz admin panel verebilirim? Ayrıca sadece en alttaki değil mi farklı yerlerde de yok? Mobilim de

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.