Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Google Search Console Dizine Eklenmemiş Sayfalar Siliniyor

bugrao

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
18 Kasım'da kurduğum hayvanmerkezi.com google sc'da sadece anasayfayı indeks aldı şuana kadar. 84 dizine eklenmemiş sayfa da siliniyor.

Xenforo altyapısı kullanıyorum, zaman gerektiğini biliyorum ama dizine eklenmemiş sayfalar neden kayboluyor bari onun sebebini öğrenebilsem ayrıca seo açısından tavsiyelerinize de açığım.

Normal paragraf yazı boyutları 15, <h1> boyutu 22, <h2> 18, <h3> 15.

Acaba paragraf yazı boyutuyla h3'ün aynı olması sorun yaratır mı paragraf kısmından h? seçtikten sonra yazı boyutunu değiştiriyorum.

148224-657aa3c97cb53.jpg

148224-657aa30f00a60.jpg

Silmek ayrı ındex almamak ayrı, sizinkiler zaten index almamış, ancak son zamanlarda ındex alınan lınklerınde google tarafından silindiğini gördüm benim başımada geldi, google bunu içerik kalitesine bağlıyor,

Kaliteli ve özgün içerikler üretmeye devam edin sorunsuz index aldığını göreceksiniz.

Silmek ayrı ındex almamak ayrı, sizinkiler zaten index almamış, ancak son zamanlarda ındex alınan lınklerınde google tarafından silindiğini gördüm benim başımada geldi, google bunu içerik kalitesine bağlıyor,

Kaliteli ve özgün içerikler üretmeye devam edin sorunsuz index aldığını göreceksiniz.
Özgün içerik üretiyorum ama sanırım biraz daha zaman ihtiyacım var.

Doğru başlıklar ile özgün ve kaliteli içerikler gereklı, yanlıs baslıkları tercih edersen talep yok diye google yıne ciddiye almaz, semrush gibi araclardan rekabet oranı dusuk baslıkları belırleyip onlar ıcın ıcreık uretmelısın.

Doğru başlıklar ile özgün ve kaliteli içerikler gereklı, yanlıs baslıkları tercih edersen talep yok diye google yıne ciddiye almaz, semrush gibi araclardan rekabet oranı dusuk baslıkları belırleyip onlar ıcın ıcreık uretmelısın.
Teşekkür ederim, dikkat edeceğim dediklerinize.

İçeriklerinizi güncelleyip (birkaç paragraf ekleyerek) fotoğrafları güncelleyip google'a tekrar gönderin muhtemelen eklenecektir ama kalıcılığı hakkında söz veremem :)

İçeriklerinizi güncelleyip (birkaç paragraf ekleyerek) fotoğrafları güncelleyip google'a tekrar gönderin muhtemelen eklenecektir ama kalıcılığı hakkında söz veremem :)
kim uğraşacak o kadar konuya tekrar paragraf yazıp, göndermeyle :).

Üstadım google'ın tribine kimse çare bulamıyor. Bence zamana bırak.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.