Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü Google İndex Almama Sorunu

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

bugrao

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
Destek istenen forum
https://www.hayvanmerkezi.com
sitemap.php var robots.txt yaptım sitemapi search console'a ekledim fakat 2 gündür ne sitenin metası değişti, ne de sayfaları ekledi sadece anasayfa var.
1700743481856.png
1700743502082.png
1700743535641.png
1700743862301.png
1700743849340.png

nerede hata yapıyorum? Forumdaki oluşturduğum rehber konuları index alabilecek kapasitede ama almıyor?

Çözüldü Google İndex Almama Sorunu

Xenforo sitemap 2 günde bir otomatik oluşturulur.

Bu kadar kısa sürede 10 konudan 2si indexlenmiş zaten, panik yapmaya gerek yok. Sitenizi güncel ve özgün tutun, gerisini Google emmim bilir. 2 hafta, 2 ay... :)
Xenforo sitemap 2 günde bir otomatik oluşturulur.

Bu kadar kısa sürede 10 konudan 2si indexlenmiş zaten, panik yapmaya gerek yok. Sitenizi güncel ve özgün tutun, gerisini Google emmim bilir. 2 hafta, 2 ay... :)

Çözüm
10 konudan 2 si değil ana sayfa indexlenmiş sadece
1700751044288.png
ve ben forumu 13 kasımdan sonra kurdum önceden mybb kullanıyordum onun indexi bu

Sitenizi www li veya www siz kullanın. Google ikisini farklı site olarak algılar.

o https olmayanı kaldırmalı mıyım? nasıl kaldırabilirim?
Sayfa indexleri için sanırım biraz bekleyemem gerekiyor :)

Evet hangisini kullanacaksanız o kalsın diğerini kaldırın ve htaccess yönlendirmesi yapın.

Google search konsol > Ayarlar > mülkü kaldır

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.