Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Güncel google adsense reklamlarını nereye koymamı önerirsiniz?

Bu sorun halen çözme ulaştırılamamıştır!
Aklınızda belirli alanlar yoksa otomatik reklamları ekleyin. Google sitenizde uygun gördüğü alanlara otomatik olarak reklamları ekleyecektir.

Aklınızda belirli alanlar yoksa otomatik reklamları ekleyin. Google sitenizde uygun gördüğü alanlara otomatik olarak reklamları ekleyecektir.
öyle yapmıştım çok saçma yerlere koymuştu bide şöyle birşey fark ettim sunucunun o an hiti yüksek ise reklamlar görünüyor değil ise bomboş görünüyor

Evet otomatik reklamlar bazen saçma sapan yerlerde çıkabiliyor. Özellikle son zamalarda sitenin görünümünü bozan yerlerde de çıkıyor.

Evet otomatik reklamlar bazen saçma sapan yerlerde çıkabiliyor. Özellikle son zamalarda sitenin görünümünü bozan yerlerde de çıkıyor.
aynen ben şey yaptım 2 tane ekledim sabit konuların altında sabit konular ile normal konular arasında yani bide forumun en altında sizce iyimi? çok bohmiyim dedim ve size bir sorum olucak

sitede sadece ve sadece her mesajın üstüne adsense reklamı koysam güzel olurmu
2. sorum forumun her yerini reklam yapsam kazancım artarmı tam tersi hit düşermi?

Fazla reklam koymanız kazancınızın artacağı anlamına gelmez. Google adsens sayfasında en iyi gelir sağlayan reklam biçimleri ve yerleşim yerleri ile ilgili optimizasyon ipuçları var oraları bir inceleyin.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.