Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü gerçek üyeler (asıl) spam mesaj atıyor

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

bozkurt

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
Destek istenen forum
https://www.definemekani.com/
selamunaleykum,

foruma kayıtlı olup konulara katılım gösteren fakat uzun süre tekrar giriş yapmamış olan asıl üyeler spam olarak mesaj atmaya başladı. bunun sebebi ne olabilir ?

Ekli dosyalar

• Adsız.png
    Adsız.png
    19.9 KB · Görüntüleme: 15

Çözüm
Daha önce attıkları mesajların hepsi normalmiydi hocam? Bu iş benim de garibime gitti. Çözüm nasıl olacak merak ediyorum.

Daha önce attıkları mesajların hepsi normalmiydi hocam? Bu iş benim de garibime gitti. Çözüm nasıl olacak merak ediyorum.

evet, ve bu ilk kezde olmuyor. gerçek üye olup uzun zaman foruma üye olmayan kullanıcı adlarından giriş yapıyor spamlar. uğur üstadın eklentiyi inceliycem.

Gerçek kullanıcılar ya şifrelerini yada tarayıcısını kontrolünü kaybediyor. Otomatik bir yazılım aynı ip adres üzerinde bu hesapları senkron şekilde uyandırıp spam yaptırıyor.

Bu hesapları fark ettiğimde şifre sıfırlama maili yolluyorum.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.