Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü Geçici Fake Mailler Nasıl Engellenir

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

FBEKER

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
Destek istenen forum
https://discordforum.net/
Merhaba Arkadaşlar Başlıkta Belirttiğim Gibi Siteme Sadece Bilinen Maillerden Kayit Olunmasını İstiyorum Mesela gmail hotmail outlook yandex mail gibi diğer mailler nasıl engellenir

Merhaba,

Admin Paneli / Kullanıcılar / Yasaklı e-postalar kısmına Örnek olarak *@musapekel.com olarak eklediğinizde sebepini yazdığınızda otomatik olarak engelleme yapıcaktır.

Merhaba,

Admin Paneli / Kullanıcılar / Yasaklı e-postalar kısmına Örnek olarak *@musapekel.com olarak eklediğinizde sebepini yazdığınızda otomatik olarak engelleme yapıcaktır.

Onda Tek Tek Uraşmak Gerek Hep Yapsam Bile Milyonlarca Geçi Fake Mail Var Artık Eskisi Gibi Değil Günlük Yenileniyo Hepsi Hangi Birisini Engelicem

Bu Konu 10 Ekim 2018 De Açılmış Bunlar Artık gg Olmuştur Yerlerine Yenileri Gelmiştir

Sizin için kimse her an güncellerini bulup veremez böyle bir sistemde yok ne yazık ki. Kısa bir bilgi verebilirim; Admincp->XF-Seçenekler->Yeni kullanıcı kayıt seçenekleri bölümüne gelin Forum spamlarını durdur alanından Yeni kayıt olan üyeleri StopForumSpam veritabanından kontrol et. Seçeniğini işaretleyebilirsiniz. Aynı şekilde API anahtarını kullanarak StopForumSpam'e spam bilgisi gönderin seçeneğini işaretlediğinizde stopforumspam sitesine bir listede göndermiş olursunuz. (Bunun için stopforumspam.com'dan api almanız gerekiyor.) Sitenize biri kayıt olduğunda daha doğru bir tabirle kayıt olma esnasında stopforumspam.com sitesine bir bağlantı sağlanır ve bu bağlantı stopforumspam.com içerisindeki blacklist spam kayıtlarında eşleşme arar varsa bir eşleşme kayıt spama düşer. Tabii bu bazı sorunları da beraberinde getiriyor. stopforumspam.com sitesinde bir yoğunluk olduğunda gerçekten kayıt işlemi yapan kullanıcılarda kayıt olamayabiliyor sayfa bekletiliyor 504 Gateway time out hatası dönüyor tabi bu hatayı o an kayıt olan kullanıcılarda göremiyor. Sitede hata olduğunu düşünüp üyelikten vazgeçebiliyor. Bu da sitenizin prestijini etkileyebilir. 2018'de olsa bunları yukarıda söylenen alana girmek ve halen varsa spam ile üyelik alan, bu mailleri aynı şekilde o alana eklemeniz gerekiyor. Bu sayede kendi spam mailerinizin güncel blacklistini elde etmiş olursunuz. Yani burada ne öneriyorsunuz diyorsanız tabii ki yukarıda örnekte verilen bu işlemi öneriyoruz. Xenforo 2 için yasaklı,geçici mail adres uzantıları

netr0n netr0n abi bide söyle bir sorun var xenforo 2.1.3 de imza resimli olarak eklenmiyor sizin sitede de denedim olmadı videoya bakın cache temizledim gene olmadı

To view this content we will need your consent to set third party cookies.
For more detailed information, see our cookies page.

Bir kiyakta benden olsun

Bu listede 19567 adet mail uzantisi engelli.
listeyi surekli guncelliyorum.

Ekli dosyalar

• banned_emails.xml
    2.4 MB · Görüntüleme: 22
netr0n netr0n abi bide söyle bir sorun var xenforo 2.1.3 de imza resimli olarak eklenmiyor sizin sitede de denedim olmadı videoya bakın cache temizledim gene olmadı

To view this content we will need your consent to set third party cookies.
For more detailed information, see our cookies page.
Grup izin yetkilerinden imzaya resim ekle
tikini aktif et.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.