Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Güncel Gece Gündüz Tuşu İkon Gözükmeme Sorunu

Bu sorun halen çözme ulaştırılamamıştır!
Gece gündüz butonu ziyaretçilere görünmüyor.

vallahi sorun üstüne sorun çıkıyor, bu bir tane arkadaş eklentisini yapmıştı, kendimiz temamıza göre ayarlıyabiliyor muyuz orada?

Temanıza js kodlarını eklemişsiniz görüyorum ama butonu sadece üyelerin gördüğü bir alana eklemişsiniz sanırım. Herkesin görebileceği bir alana eklemek için temanızın PAGE_CONTAINER şablonunda </nav> kodunu bulun ve hemen üstündeki ikinci </div> üzerine buton kodunu ekleyin.

HTML:
           <a  id="nightmode" data-xf-init="tooltip" data-original-title="gecegunduz"
           class="p-navgroup-link p-navgroup-link--iconic p-navgroup-link--night">
           <i aria-hidden="true"></i></a>
            </div>
        </div>
    </nav>

Temanıza js kodlarını eklemişsiniz görüyorum ama butonu sadece üyelerin gördüğü bir alana eklemişsiniz sanırım. Herkesin görebileceği bir alana eklemek için temanızın PAGE_CONTAINER şablonunda </nav> kodunu bulun ve hemen üstündeki ikinci </div> üzerine buton kodunu ekleyin.

HTML:
           <a  id="nightmode" data-xf-init="tooltip" data-original-title="gecegunduz"
           class="p-navgroup-link p-navgroup-link--iconic p-navgroup-link--night">
           <i aria-hidden="true"></i></a>
            </div>
        </div>
    </nav>
ekledim.

Tamam buton geldi ama css kodları görünmüyor. Css kodlarını kontrol edin.

Kodları aldığınız konudaki talimatları kontrol edin.

Bu kodu

CSS:
.nightmode .p-navgroup-link.p-navgroup-link--night i::after {
content: var(--strdarkbuton);display: inline-block;
width: .88em; opacity: .6;color: var(--strdarkbutoncolor);}

Şununla değiştirin.

CSS:
.nightmode .p-navgroup-link.p-navgroup-link--night i::after {
content: var(--strdarkbuton);display: inline-block;
width: .88em; opacity: .6;font-family: 'Font Awesome 5 Pro';}

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.