Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

fpassthru disable_functions php. ini Direktifi ile temel bir çekirdek php işlevi devre dışı bırakıldı

Emret

Sabit kullanıcı
SMS onaylı
Kullanıcı
Selamlar

Php 7.4 kullanıyorum. + Plesk + litespeed kurulu - FAST GCL dir.

Php iniden fpassthru kısmını kaldırdım sunucumu yeniden başlattım ancak halen hata vermekte. uyarı göstermekte.

1690025962560.png
o alandada bunlar vardır. hepsini mi kaldırmam gerek .

Adminden ss
1690025998268.png

şimden teşekürler

Php sürümünü yükseltmeyi dene
Sürüm yükseltince dünya sorun çıkarıyor.
sorunda çözüldü

Plesk panelde çift ayar varmış. biri PHP ini den kaldırılması gerekiyor
Diğeride
Alan adı -- PHP AYARLARI --
1690027708389.png

alanındada kaldırılması gerekiyor.
ben php iniden kaldırınca sandım ki , buradan da otomatik gidiyor ama gitmiyormuş çift yerden kaldırdım.
takılan arkadaşlar bu yöntemi deneyebilir. teşekürler

Sürüm yükseltince dünya sorun çıkarıyor.
sorunda çözüldü

Plesk panelde çift ayar varmış. biri PHP ini den kaldırılması gerekiyor
Diğeride
Alan adı -- PHP AYARLARI --
Ekli dosyayı görüntüle 23879

alanındada kaldırılması gerekiyor.
ben php iniden kaldırınca sandım ki , buradan da otomatik gidiyor ama gitmiyormuş çift yerden kaldırdım.
takılan arkadaşlar bu yöntemi deneyebilir. teşekürler
:D sevindiğim düzeldiğinede ben hangi konuya yorum yapsam adamlar alternatif bir şekilde hemen düzeltiyor garip bişiy :DD xd

Linux cloud searc kurulu sunucularda php ini ayrı php sürüm ayar ayrı olarak görünüyor ama ini tersini yaparsan php sürüm diğer ayarları yani eklentileri çalışmıyor... Muhtemelen ana dizin src içine php.ini dosyası oluşturulmuştur .. Oradan'da manuel işlem yapabilirsin..

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.