Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? Forumun üstüne yeni mesajlar, yeni konular nasıl eklenir?

cumali_032

Sabit kullanıcı
SMS onaylı
Kullanıcı
Merhaba, foruma aşağıdaki gibi yeni mesajlar yeni konular eklemek istiyorum.

Screenshot_530.png

Fakat bir türlü yapamıyorum. Normalde XenGen'in eklentisi var, ama artık güncelleme almayacağı için onu kullanmayacağım. CXF Widget Tabs- Tabbed Widget eklentisini pek anlayamadım. Widget yöneticisinden giriyorum, fakat boş oluyor hiç bir şey çıkmıyor. Yardım edebilir misiniz?

Bizim hangi eklentimiz güncelleme almayacak anlamadım ?

Eklentiyi daha önce kullanmadım ama sayfasına bakarsanız nasıl çalıştığını anlatmış.

Konumu ayarladıktan sonra admincp >> kurulumlar >> XF Seçenekler > [cXF] Widget Tabs alanından gösterilecek her sekmenin başlığını gireceksiniz.

Dediğim gibi kullanmadığım bir eklenti.

Eklentiyi daha önce kullanmadım ama sayfasına bakarsanız nasıl çalıştığını anlatmış.

Konumu ayarladıktan sonra admincp >> kurulumlar >> XF Seçenekler > [cXF] Widget Tabs alanından gösterilecek her sekmenin başlığını gireceksiniz.

Dediğim gibi kullanmadığım bir eklenti.
Denedim fakat sonuç alamadım. Ekledikten sonra forum kategorinin üstünde bir şey çıkıyor.
Screenshot_533.png Screenshot_534.png Screenshot_535.png

Eklentiyi daha önce denemedim zaten ücretli bir eklenti. Yazarından sorununuzla ilgili destek alabilirsiniz.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.