Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Forumumu Trafik Alıyor Ancak Üye Gelmiyor

muzisyen

Sabit kullanıcı
Aktif Lisans
SMS onaylı
Kullanıcı
Merhaba. Forum sitem son zamanlarda günde 40-50 trafik almaya başladı. Ancak üye olma oranı düşük. Tabii ki de ben iyi içerikle google'dan trafik alıyorum. Bu trafiğin çoğu bilgiyi alıp siteyi kapatıyor. Ancak daha spesifik bir tavsiye var mıdır? Gelen trafiği üyeye çevirmek için. Yoksa halâ günde 3-5 üye gelecek trafikte değil miyim?

Teşekkürler.

buranın günlük tekili 600 lerde suan, bu durum sizin içerikleriniz ve forum sitenizin kategorisi ile lgili bir durum, siz ziyaretçilere blog tarzında bilgi verırsenız gelır okur giderler, download lınklı, ya da soru cevap seklınde seyler uretırsenız uye olmak hissiyatı doğar ya da zorunda kalır.

örnek basit bir sekılıs yapın, katılım sartı olarak forumda en az 5 mesajının olmasnı ısteyın, daha sonra bu cekılıs konusunu facebook ta sayfa olusturarak reklam cıkın :) uyeler gelır :D

Ne yazık ki tek tavsiyem içerik olabilir, bir ziyaretçinin o içeriğe ihtiyacı olmalı ve onu almak içinde üye olmalı. Bunu da ancak içerik ile yapabilirsiniz.

Merhaba. Forum sitem son zamanlarda günde 40-50 trafik almaya başladı. Ancak üye olma oranı düşük. Tabii ki de ben iyi içerikle google'dan trafik alıyorum. Bu trafiğin çoğu bilgiyi alıp siteyi kapatıyor. Ancak daha spesifik bir tavsiye var mıdır? Gelen trafiği üyeye çevirmek için. Yoksa halâ günde 3-5 üye gelecek trafikte değil miyim?

Teşekkürler.
ziyaretçilere içeriği gizlersen üye olurlar mecbur açık cunkü niye üye olsunlarki bu şekilde ? :)

Gizlediği zaman Google indexlemez yazıları. Bu sefer gelecek ziyaretçi bulamaz :)

sakin forum adresinizi yazmayın, platformlarda her gördüğünü forum olarak açan bazı insanlar var. Sabredin önce kendinize bi kategori belirleyin bir kaç kategori forum ise bu seçeceğiniz. Hepsine içerik planı yapın. Bir süre sonra hitlendiğinde kullanıcılar kayıt olurlar. Ama insanlara sizin forumunuza neden üye olmalarını gerektiğini hatırlatın ne gibi avantajları var? ne gibi yararları var? gibi.

Forum işi çok zor. İnsanların su gibi ihtiyacı olması lazım yoksa üye olmuyorlar
Evet ben 2014 yılında resmen başladım daha öncesi de var ama mod olarak. Bu işi zor ancak sektörel olarak tutturursan o zaman yakalarsın.
memurler net bu şekilde başladı yoluna şimdi durum ortada. Sahibinden de aynı şekil. R10 ona keza.. Kısacası bu okyonusta tutunmak bir yana kazanmak da ayrı bir sorun.
Üye olmazsa trafik çalışmazsa o forumu at çöpe

Hepimize cevapları için teşekkürler. Forumum tamamen sektörel. Ben bu sektörde çalışıyorum. İhtiyaçlarını ve sorunlarını iyi biliyorum. Zincir bi kırılsa tutmama imkanı yok. O kadar güveniyorum.

Ve bu işi bu sektörden olmayan birisi yapamamaz. Üye olmayanlara içerikleri engelleme konusunu düşüneceğim.

Çok sağ olun.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.