Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? Forumumda Şikayet Konusu Öneki Yapmak istiyorum

m2hmet

Banned
Yasaklı
SMS onaylı
Kullanıcı
Merhabalar, Forumumda Şikayet Konusu kategorisinde hazır olarak '

Şikayetçi olduğum üye :
Kanıtlarım
Açıklamam

Bölümün olmasını istiyorum. Bu bölüm Silinemez bir şekilde hazır olacak. Nasıl yapabilirim? Şimdiden teşekkürler

Nasıl yapılır ? Forumumda Şikayet Konusu Öneki Yapmak istiyorum

Şikayetçi olduğum üye :
Kanıtlarım
Açıklamam

Bölümün olmasını istiyorum. Bu bölüm Silinemez bir şekilde hazır olacak. Nasıl yapabilirim? Şimdiden teşekkürler

Öncelikle Forumlar>>>Özel konu alanları

Burda Alan Ekle tıklayın ve aşağıdakileri aynen girin (Hangi forumda istiyorsanız kendinize göre ayarlasınız)
1655215599649.png

1655215675019.png
Bu kodu aşağıdaki yere yapıştırın. Kaydedin
Kod:
<span style="padding: 2px; margin: 4px; color: #FF0000; "><strong>{$value}</strong></span>

1655215837925.png

Artık üye konu açarken bunu yazmadan konu açamayacak

1655216045895.png

SONUÇ:

1655216078839.png

Buna göre geliştirisiniz. Forumun moderasyon yetkisini Onaylı yapın. Mesaj...

Şikayetçi olduğum üye :
Kanıtlarım
Açıklamam

Öncelikle Forumlar>>>Özel konu alanları

Burda Alan Ekle tıklayın ve aşağıdakileri aynen girin (Hangi forumda istiyorsanız kendinize göre ayarlasınız)
1655215599649.png

1655215675019.png
Bu kodu aşağıdaki yere yapıştırın. Kaydedin
Kod:
<span style="padding: 2px; margin: 4px; color: #FF0000; "><strong>{$value}</strong></span>

1655215837925.png

Artık üye konu açarken bunu yazmadan konu açamayacak

1655216045895.png

SONUÇ:

1655216078839.png

Buna göre geliştirisiniz. Forumun moderasyon yetkisini Onaylı yapın. Mesaj yazıldığında onaya düşsün. Hemen öle şikayet edip te karalama kampanyası olmasın ki tetkik ettikten sonra onaylarsınız

Son düzenleme:
Çözüm

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.