Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü Forumumda çizgi renklerini nasıl değiştiririm?

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

Residante

Kullanıcı
SMS onaylı
Kullanıcı
Destek istenen forum
https://boom.web.tr/index.php
Merhaba başlıkta tam analatamamış gibi olabilirim ne yazıcağımı bilemedim ne olduğunu bilmediğim için

bu resimdeki beyaz çizgileri nasıl rengini değiştiririm acaba bir türlü bulamadım hangi renk olduğunu ya bir kod ya bir isim söylerseniz çok memnun olurum.
1654786528841.png
1654786474081.png

Çözüldü Forumumda çizgi renklerini nasıl değiştiririm?

Merhaba, bu tarz değişiklikler için css bilginizin olması gerekiyor. En azından inceleyip, kod eklemesi yapabilecek bilginizin olması lazım. Yoksa kimse tasarımsal olarak ayrıntılı kod yazıp size vermez. Ya da uğraşmak istemez.

Bu mesajınızı cevaplamak adına bazı alanlara yardımcı olayım ama kapsamlı değişiklikler de bundan sonra baş başasınız. ;)

Kullandığınız temanın extra.less şablonuna ekleyiniz.

Less:
.menu-separator {
    border-top: 1px solid #000000;
}
.node&+.node {
    border-top: 1px solid #000;
}
.node-stats {
    >dl.pairs.pairs--rows {
        border-right: 1px solid #000000;
    }
}
Merhaba, bu tarz değişiklikler için css bilginizin olması gerekiyor. En azından inceleyip, kod eklemesi yapabilecek bilginizin olması lazım. Yoksa kimse tasarımsal olarak ayrıntılı kod yazıp size vermez. Ya da uğraşmak istemez.

Bu mesajınızı cevaplamak adına bazı alanlara yardımcı olayım ama kapsamlı değişiklikler de bundan sonra baş başasınız. ;)

Less:
.menu-separator {
}
.node&+.node {
}
.node-stats {
    >dl.pairs.pairs--rows {
    }
}

Çözüm

Less:
.menu-separator {
}
.node&+.node {
}
.node-stats {
    >dl.pairs.pairs--rows {
    }
}
inceleden baktım ancak bir türlü bir yeri bulduysamda sadece bir yerle kalıyordu bende buradan yardım istemek istedim bu kodları deneyeceğim teşekkürler

inceleden baktım ancak bir türlü bir yeri bulduysamda sadece bir yerle kalıyordu bende buradan yardım istemek istedim bu kodları deneyeceğim teşekkürler
teşekkürler kod işe yaradı yardımınız için çok teşekkürler birde bir sorum olacaktı ben avatardaki aktif ikonunu özelleştirmek için bir konu görmüştüm şimdi bulamıyorum acaba bana bu konuyu iletebilecek biri var mı

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.