Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü Forumuma Bazıları üye olamıyor

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

scorpus

Aktif kullanıcı
Kullanıcı
Arkdaşalar forumuma insanlar üye olamıyor bazıları bazen günde 10 üye bazen0 geliyor bugunlede cok fazla mail geliyor forumuna üye olamıyoruz diye nasıl bir sorun yaşıyorsunuz dediğim
böyle birşey dediler
kullanıcı adı hata veriyor THE field 35456dsa32e1w32r13 diye bi hata

netr0n ulaşamadım forumumu netr0n yapmıştı benim yardım lütfen ?

ekledim bakarmısınız düzelmiş mi

/**Otomatik olarak arka arkaya atılmış mesak birşeltirildi **\

ekledim bakar mısınız olmusmu

library/config.php
verdiğin kodla kullanıcı adı şifreyi yazıyor şimdi hiç girmiyor kodu sildim girmeye başladı

Son düzenleme:
Merhabalar, şu an ben deneme bir üyelik aldım herhangi bir hata vermedi?

FİKRET ABİ ŞUAN MAİL ONAYINI ETKİNLEŞTİRDİM

Her kullanıcı da olmuyor bazen günde 10 üye bazen 3 üye geliyor mail atıyorlar bana foruma üye olamıyoruz diye

Son düzenleme:
Şu an bende test ettim aşağıda resimleri var. Eğer tekrar ederse bana özelden yazarsın kardeşim.

ekran1.JPG ekran2.JPG ekran3.JPG

abi bi sorun oldugu kesin kayıt olmada dün 1.2k görüntülenme vardı 3 tane üye geldi cok az. mail geldi 2-3 tane forumuna kayıt olamıyorum diye

Bu tür sorun yaşayan kişiler; Config dosyasında iki aşamalı doğrulamayı kapatma kodlarını girmemelidir Bunu üye gruplarından ayarlayın. Ayrıca javascript kodları da buna sebep olabiliyormuş buradan bakabilirsiniz XF 1.5 - The field was not recognised google js kodu bile buna sebep olmuş. Bu gibi sorunlarda bunları kontrol edebilirsiniz.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.