Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü forumum açılmıyor

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

Çözüldü forumum açılmıyor

www. olmadan site açılmıyor.
şimdiden tşk ederim

Merhaba bu konuda belirtilmiştir.

www. olmadan site açılmıyor.
şimdiden tşk ederim

Çözüm

teşekkür ediyorum hemen deneyecegim

Arama motoru dostu URL yapısı aktifken "index.php?" tarzında bir URL yapısına sahip olmayacaktır.Forum URL yapısı tüm alanlarda yeniden yazılacak ve /forum/konu-basligi-İD tarzında bir URL yapısına dönüştürürlecektir.
Bu sistemin çalışması için sunucuzda mod_rewrite modülü kurulu ve aktif olmalı aynı zamanda FTP forum dizininde .htaccess dosyanız bulunmalıdır

sanırım bende bu dosya yok forumu açan arkadaşa ulaşamıyorum kendim halletmeye çalışıyorum sorunları o sebebten dolayı kusuruma bakmayın

Arama motoru dostu URL yapısı aktifken "index.php?" tarzında bir URL yapısına sahip olmayacaktır.Forum URL yapısı tüm alanlarda yeniden yazılacak ve /forum/konu-basligi-İD tarzında bir URL yapısına dönüştürürlecektir.
Bu sistemin çalışması için sunucuzda mod_rewrite modülü kurulu ve aktif olmalı aynı zamanda FTP forum dizininde .htaccess dosyanız bulunmalıdır

sanırım bende bu dosya yok forumu açan arkadaşa ulaşamıyorum kendim halletmeye çalışıyorum sorunları o sebebten dolayı kusuruma bakmayın

cpanel kısmında eğer gözükmüyorsa ayarla kısmında gizli dosyayı gösterek açabilibilirsiz eğer orada da yoksa htaccess.txt dosyası olması gerekmektedir. ismin .htaccess olarak değiştiriniz.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.