Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? Forumdaki ziyaretçilere bildirim göndermenin bir yolu var mı?

Garfield

xFanatik
Aktif Lisans
SMS onaylı
Kullanıcı
3 harfli sitede olduğu gibi :D forum kullanıcılarıyla beraber uye olmayan ziyaretcılerede bıldırım gonderebılır mıyım? foruma gelen ziyaretcı bıldırım panelındekı uyarıyı tıklayınca gonderdıgımız konuyu ya da bıldırımı gorsun.

3 harfli sitede olduğu gibi :D forum kullanıcılarıyla beraber uye olmayan ziyaretcılerede bıldırım gonderebılır mıyım? foruma gelen ziyaretcı bıldırım panelındekı uyarıyı tıklayınca gonderdıgımız konuyu ya da bıldırımı gorsun.

bu eklenti işinize yarar diye düşünüyorum

aslında tasarımla bir ısım yok ozetce ziyaretcılere bıldırım gostermek ıstıyorum.

Borsa sitemde alarm geldiğinde o hisseyi takip edenlere bildirim düşürebiliyorum. Yanlış hatırlamıyorsam her üye için veritabanında bir satır kullanılıyor. Tabloyu bu şekilde ekliyordum... Bu işin kötü tarafı özellikle üye sayısı fazla olan forumlarda veritabanında gereksiz veri oluşturacaktır. Kısacası zor değil yapılabilir... Eklenti olarak değil php script olarak yapabilirim.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.