Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü Forumda profile girince verilen hata

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

EnginTR

Sabit kullanıcı
SMS onaylı
Kullanıcı
Destek istenen forum
https://wm10.net
Screenshot_20211106_224558.jpg

Merhaba arkadaşlar şimdi ben yaklaşık 10 gündür forumda eklenti ve düzenlemelerle uğraşırken en son 2 eklentiyi kurduktan sonra profilde böyle bir hata ile karşılaştım neden kaynakli bir türlü çözemedim eklentileri devre dışı bıraktım fakat hala aynı yardımcı olabilecek birisi varsa çok memnun olurum

Destek istenen forum WM10.net

Çözüldü Forumda profile girince verilen hata

Bu tip bir hata alırsanız eğer ilk önce eklentileri devre dışı bırakmayı deneyin eğer çözüm saglamazsa tekrar sorunlar kategorisi altında konu açabilirsiniz bendeki sorun bu eklenti en kaynaklı olduğunu öğrendim (

User Mentions Improvements) Adlı Eklenti​

Bu tip bir hata alırsanız eğer ilk önce eklentileri devre dışı bırakmayı deneyin eğer çözüm saglamazsa tekrar sorunlar kategorisi altında konu açabilirsiniz bendeki sorun bu eklenti en kaynaklı olduğunu öğrendim (

User Mentions Improvements) Adlı Eklenti​

Çözüm

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.