Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Forumda Link Paylaşım Sorunu

thea

Sabit kullanıcı
SMS onaylı
Kullanıcı
Ekte paylaştığım görseldeki gibi forumda açılmış konu linklerini site içinde x konu içinde paylaştığımız zaman sadece konu linki çıkıyor örnek görseldeki örnek gibi görüntü çıkmıyor sorun nedir.

Ekli dosyalar

• Ekran görüntüsü 2021-03-07 131406.png
    Ekran görüntüsü 2021-03-07 131406.png
    31.7 KB · Görüntüleme: 18
Proxy link (url proxy)özelliği aktif mi o kadar karışık geldi ki sorunuz 7 8 defa okudum.

admin.php?options/groups/messageOptions/

Altında zengin url yi ve link proxy açık mı?

Son düzenleme:
Proxy link (url proxy)özelliği aktif mi o kadar karışık geldi ki sorunuz 7 8 defa okudum.

admin.php?options/groups/messageOptions/

Altında zengin url yi ve link proxy açık mı?​

ayarlar bu şekilde

Ekli dosyalar

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    13.9 KB · Görüntüleme: 7
  • Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    25.6 KB · Görüntüleme: 7
Açıkcası net anlamadım. Burada da deneyerek resimler misiniz farkı görelim.

Açıkcası net anlamadım. Burada da deneyerek resimler misiniz farkı görelim.
Örnek olarak siteniz de açılmış bir konunun linkini site üzerinde başka bir konu içinde paylaşıyorum

Evet ne oluyor peki sizde bizde görüyoruz ne olduğunu.

Sitenizi profilinize ve demo bir kullanıcı bilgisi cevabınıza ekleyin, test edip görelim. Eklediğiniz resimlerde youtube linki eklemişsiniz, bu yüzden bir karışıyor durum. Anladığım kadarı ile;

Normal dışardan bir link ekleyince sorun yok. Ancak site içinde kendi linklerinizden birini paylaşınca sadece link olarak görünüyor.

Sitenizi profilinize ve demo bir kullanıcı bilgisi cevabınıza ekleyin, test edip görelim. Eklediğiniz resimlerde youtube linki eklemişsiniz, bu yüzden bir karışıyor durum. Anladığım kadarı ile;​

aynen dediğiniz gibi Normal dışardan bir link ekleyince sorun yok. Ancak site içinde kendi linklerimizden birini paylaşınca sadece link olarak görünüyor.
Kendi sunucunuzu mu kullanıyorsunuz ?

config te herhangi bir
Http proxy satırı var mı?
kafam yandı :?

Normal dışardan bir link ekleyince sorun yok. Ancak site içinde kendi linklerinizden birini paylaşınca sadece link olarak görünüyor.​

evet kendi sunucumuzu kullanıyoruz​

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.